Facebook Oyun HileleriSocial Empires

Social Empires Sonsuz Cash Gold Hilesi Programsız


Social Empires Nakit ve Altın Hilesi ile karşınızdayız. Social Empires Hilesi, Social Empires Hileleri, Social Empires Hile, Social Empires Cash (Nakit) Hilesi, Social Empires Altın (Gold ) Ve Level Hileleri Hilesi ile sizlerleyiz.

Merhaba Arkadaşlar Social Oyunlarından olan Social Empires Oyunu Savaş Oyunlarından En sevilenleri Arasında Sizlerinde Sevdiği Bu Oyunda Yüzlerce Hileler Verdik . Şimdi İse Sonsuz Altın Ve Nakit Hile İle Karşınızdayız . Bu Hile Sonsuz Altın Ve Nakit Sahibi Olacaksınız ve Rakiplerini Yenmekte Zorlanmayacaksınız . Ne kadar Güzel Değil mi ? Trgala ile Bunların Hepsi Çok Kolay Tek Yapmanız Gerek hile Videomuzu İzleyip Hile Talimatlarını Yapıp Hilenin Zevkine varıp Oyunumuzu Oynamak . Haydi O Zaman Hileye Geçelim .

Hile Yapımı bu şekildedir.

Buradan oyun sayfasına dönün ve tıpkı Dragon City Hileleri uygularken nasıl Facebook ıd buluyorsak oyunun en alt kısmından Facebook ıd bilgilerinize ulaşın. Oyuna dönün ve herhangi bir yere sağ tıklayıp geçerli çerçeve, çerçeve kaynağını görüntüle dediğiniz de de karşınıza çıkan kodlar ile dolu sayfada ctrl ve F ye aynı anda basarak bir kutucuk açacaksınız.  UserKey yazdığınız taktirde karşınıza çıkan rakamlar sizin userkey değeriniz oluyor. ctrl ve C ye aynı anda basarak kopyalayıp ctrl ve v ye aynı anda basarak yapıştırabilirsiniz.


Not : Arkadaşlar Hilede Ban Riski Yoktur . Hilenin Çalışması İçin Leveliniz Genellikle 7 Level Üstü Olması Gerekmektedir .

Admin : Loressima & Mortal Anqel 

Social Empires Hile Sitesi

Altın Ve Sonsuz Nakit Hilesi Anlatımlı Video


20 thoughts on “Social Empires Sonsuz Cash Gold Hilesi Programsız”

  1. karwdeş bunlar zaten hile yapmıyor hangi siteden aldıklarını hangi gruptan aldıklarını biliyorum sizler sanıyorsunuz ki hileyi açığı bunlar buluyor öyle oyunlara imkansız hile yapamazlar zaten neyse inkar edecekler şimdi bunuda biz yapıyoruz onlar dağıtıyor die ama bunuda ıspatlar ım hadi herkese iyi oyunlar…

  2. Kodlama By Loressima & Mortal Anqel
   Bunuda Çalıyoruz Heralde Türkiyede Site Olaraka Hile Yapan Sadece TEk Bir Kişi Var Oda Trgalada Admindir .
   Adım Gibiyimdir . İnkar Edecek Kimse Yok . Bilmeden İNfaz Etme Burada Yapılan Bir Çok Hile Bize Aittir . Kredi AÇığı Bulanda Biziz Cheat Engine ile Ve Bir Çok Program Yapanda Biziz Bizi Bilen Bilir Sen Git O Bildiğin Gruplardan Hile Yap . Şu Bir Gerçekki Trgala Hileyi Yapar Diğerleri Emek Hırsızlarıda Çalar .
   Sana Gelince Cahilliğine Veriyorum Muhattabım Değilsin Bundan Sonra . Hilede %1000 Trgala Adına Yapılmıştır . Oyun Açıklarını Html Üzerine Aktarmak Bir Ayı Alabilir . Bunlada dikkatini çekerim .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(