Facebook Oyun HileleriSocial Empires

Social Empires Nakit ve Altın Hilesi


Social Empires Nakit ve Altın Hilesi ile karşınızdayız.

Social Empires Hilesi, Social Empires Hileleri, Social Empires Hile, Social Empires Cash (Nakit) Hilesi, Social Empires Altın (Gold ) Hilesi ile sizlerleyiz.

Facebook Oyunları içerisinde sevilenler arasında yer alan Social Empires için sizlere uzun bir aradan sonra süper hileler vermeye devam ediyoruz. Social Empires oyunu da bildiğiniz gibi strateji öğelerinden tutunda pek çok şeyi bünyesinde barındıran keyifli , eğlenceli bir imparatorluk kurma oyunudur. Oyunda sonsuz Cash ev Gold demek ne demek biliyor musunuz ? Neye ihtiyacınız varsa sahip olmak demektir.

social-empires-hile

Hile sitesi bu şekildedir.


Buradan oyun sayfasına dönün ve tıpkı Dragon City Hileleri uygularken nasıl Facebook ıd buluyorsak oyunun en alt kısmından Facebook ıd bilgilerinize ulaşın. Oyuna dönün ve herhangi bir yere sağ tıklayıp geçerli çerçeve, çerçeve kaynağını görüntüle dediğiniz de de karşınıza çıkan kodlar ile dolu sayfada ctrl ve F ye aynı anda basarak bir kutucuk açacaksınız.  UserKey yazdığınız taktirde karşınıza çıkan rakamlar sizin userkey değeriniz oluyor. ctrl ve C ye aynı anda basarak kopyalayıp ctrl ve v ye aynı anda basarak yapıştırabilirsiniz.

Gerekli Site : 

Hile Anlatım Videosu


17 thoughts on “Social Empires Nakit ve Altın Hilesi”

  1. arkadaşllar bn google chromden çerçeve kaynğını görüntülye basyrm. Yeniden Form Gönderme İşlemini Onayla diyor napcam

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(