Facebook Oyun HileleriSocial Empires

Social Empires Naki Ve Altın Hilesi


Social Empires Nakit ve Altın Hilesi ile karşınızdayız. Social Empires Hilesi, Social Empires Hileleri, Social Empires Hile, Social Empires Cash (Nakit) Hilesi, Social Empires Altın (Gold ) Hilesi ile sizlerleyiz.

Merhaba Arkadaşlar Social Oyunlarından olan Social Empires Oyunu Savaş Oyunlarından En sevilenleri Arasında Sizlerinde Sevdiği Bu Oyunda Yüzlerce Hileler Verdik . Şimdi İse Sonsuz Altın Ve Nakit Hile İle Karşınızdayız . Bu Hile Sonsuz Altın Ve Nakit Sahibi Olacaksınız ve Rakiplerini Yenmekte Zorlanmayacaksınız . Ne kadar Güzel Değil mi ? Trgala ile Bunların Hepsi Çok Kolay Tek Yapmanız Gerek hile Videomuzu İzleyip Hile Talimatlarını Yapıp Hilenin Zevkine varıp Oyunumuzu Oynamak . Haydi O Zaman Hileye Geçelim .

Hile Yapımı bu şekildedir.

Buradan oyun sayfasına dönün ve tıpkı Dragon City Hileleri uygularken nasıl Facebook ıd buluyorsak oyunun en alt kısmından Facebook ıd bilgilerinize ulaşın. Oyuna dönün ve herhangi bir yere sağ tıklayıp geçerli çerçeve, çerçeve kaynağını görüntüle dediğiniz de de karşınıza çıkan kodlar ile dolu sayfada ctrl ve F ye aynı anda basarak bir kutucuk açacaksınız.  UserKey yazdığınız taktirde karşınıza çıkan rakamlar sizin userkey değeriniz oluyor. ctrl ve C ye aynı anda basarak kopyalayıp ctrl ve v ye aynı anda basarak yapıştırabilirsiniz.


Not : Arkadaşlar Hilede Ban Riski Yoktur . Hilenin Çalışması İçin Leveliniz Genellikle 7 Level Üstü Olması Gerekmektedir .

Admin : Loressima & Mortal Anqel 

Hile linki  video altındadır.

 SOCİAL EMPİRES ALTIN VE NAKİT HİLESİ TIKLA


7 thoughts on “Social Empires Naki Ve Altın Hilesi”

    1. Hangi Tarayıcı kullanıyorsun Bilmiyorum Ama Chrome Tarayıcısından Yapıyor İsen oyunun boş kenarında sağ Tıklayıp Çerçeve kaynağını görümtüle Dediğinde Sayfa Bulunamadı Gibi yazı çıkarsa sayfayı yenile uyarı gelirse devam Et de Ardından Ctrl+f Tuşuna Basıp Aradığın Id İsmini Gir Örneğin Userkey Yaz Enter Bas Çıkacaktır .

  1. kardeş hileyi yaptım ellerinize sağlık ama şimdi giremiyorum oyuna tıklıyorum ne yükleniyo nede açılıyo ne yapmam lazım yardım plss 😉

  2. admin istek yeter be abi CİRİMİNİAL CASE ANALİZ HİLESİ VEYA CEŞ GİLESİ LAZIMMM ENERJİ FİLAN İSTEMİYORUMMM

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(