Facebook Oyun HileleriSocial Empires

Social Empires Cash , Gold , Level Hileleri


Social Empires Nakit ve Altın Hilesi ile karşınızdayız. Social Empires Hilesi, Social Empires Hileleri, Social Empires Hile, Social Empires Cash (Nakit) Hilesi, Social Empires Altın (Gold ) Ve Level Hileleri Hilesi ile sizlerleyiz.

Merhaba Arkadaşlar Social Oyunlarından olan Social Empires Oyunu Savaş Oyunlarından En sevilenleri Arasında Sizlerinde Sevdiği Bu Oyunda Yüzlerce Hileler Verdik . Şimdi İse Sonsuz Altın Ve Nakit Hile İle Karşınızdayız . Bu Hile Sonsuz Altın Ve Nakit Sahibi Olacaksınız ve Rakiplerini Yenmekte Zorlanmayacaksınız . Ne kadar Güzel Değil mi ? Trgala ile Bunların Hepsi Çok Kolay Tek Yapmanız Gerek hile Videomuzu İzleyip Hile Talimatlarını Yapıp Hilenin Zevkine varıp Oyunumuzu Oynamak . Haydi O Zaman Hileye Geçelim .

Hile Yapımı bu şekildedir.

Buradan oyun sayfasına dönün ve tıpkı Dragon City Hileleri uygularken nasıl Facebook ıd buluyorsak oyunun en alt kısmından Facebook ıd bilgilerinize ulaşın. Oyuna dönün ve herhangi bir yere sağ tıklayıp geçerli çerçeve, çerçeve kaynağını görüntüle dediğiniz de de karşınıza çıkan kodlar ile dolu sayfada ctrl ve F ye aynı anda basarak bir kutucuk açacaksınız.  UserKey yazdığınız taktirde karşınıza çıkan rakamlar sizin userkey değeriniz oluyor. ctrl ve C ye aynı anda basarak kopyalayıp ctrl ve v ye aynı anda basarak yapıştırabilirsiniz.

Not : Arkadaşlar Hilede Ban Riski Yoktur . Hilenin Çalışması İçin Leveliniz Genellikle 7 Level Üstü Olması Gerekmektedir .

Admin : Loressima & Mortal Anqel 

Social Empires Hile Sitesi

Altın Ve Sonsuz Nakit Hilesi Anlatımlı Video


Social Empires Hızlı Level Atlama Taktiği ( Hile Olarakta Kullanabilirsiniz .)

Level Hilesi İçin Cheat Engine Programı Gerekmektedir . Sizler İster Hile ile level atlayabilir isterseniz . taktik ile yapabilirsiniz . İyi hileler.

Gerekli Program Cheat Engine İNDİR

Gerekli Hile Kodları

Kod 1 : 31 30 00 00 00 00 00 00

Kod 2 : 2D 39 00 00 00 00 00 00

 


6 thoughts on “Social Empires Cash , Gold , Level Hileleri”

  1. Şey Ben Hile yi tekrar deniyom olmuo ilk sayilio başka hesapım bu
    ve name i göstermio kırmızı yazı olunlr 0 0 0 0 dır 🙁 olmuo 🙁 🙁

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(