Android Oyun HileleriAndroid Sniper 3D Assassin Hileleri

Sniper 3D Assassin Android Sonsuz Para Ve Elmas Hilesi


Merhaba Arkadaşlar Android Oyunlarından Sniper 3D Assassin Sonsuz Nakit Para Ve Elmas Hilesi İle Karşınızdayız . Yepyeni Android Hileler ile Trgala.com Adresinde Sizlerleyiz . 


Sniper 3D Assassin Oyunu Android Oyunları İçerisinde Belli Bir Kitleye Ulaşarak Rekorlar kırmış bir oyundur . Sizlere Bu Oyunda Sonsuz Nakit para Ve Elmas Hilesini sunuyoruz isstediğiniz gibi harcayacağınız bu hile ile oyunda bölümleri hızlı bir şekilde geçebilecek ve ardından hızlıca oyunumuzu bitirebileceksiniz. Sizlere Android Cihazınıza Zarar Vermeyecek şekilde hileler sunmaya devam ediyoruz arkadaşlar . Telefonunuza içten içe zarar verecektir . Fakat Biz Sizlere en güvenilir halde hileler vermeye çalışıyoruz bu oyunda iseprogramını kullanarak hilemizi kolay bi şekilde yapabileceksiniz . Nasıl mı ?
Bu Hileyi Yapabilmeniz için öncelikle programlarınızı indirin ve ardından videımuzu izleyiniz . video içersinde notlar yer almaktadır .  Yeni Hileler ile görüşmek üzere .

Hile Anlatım Videosu


4 thoughts on “Sniper 3D Assassin Android Sonsuz Para Ve Elmas Hilesi”

  1. la uraşmaya gerek yok enerji hilesi çok bisit enerjiniz bitince telefonun saatini 2 saat ileri alın enerji fulleniyor

  2. ”Write permissions on system parition are required in order to use Fredom” diye birşey çıkıyor açılmıyor oyun :S Nedir bu hata ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(