Facebook Oyun HileleriShadowGun DeadZone hileleri

ShadowGun DeadZone oyunu mermi ve can hilesi


ShadowGun DeadZone hile mi arıyorsunuz? O zaman doğru yerdesiniz. Türünün en iyi oyunlarından biri olan ve counter strike tarzı olan oyunumuzda sizlere mermi ve can hilesini veriyoruz.

Oyunda en önemli şey sanırım mermi. Önemli anlarda biten mermi sizleri zora düşürebiliyor. Fakat ya sonsuz merminiz olsa da tarayarak gitseniz? Eğlence tavanda arkadaşlar hemde aşırı eğlence=) Eğer eliniz alışkınsa bu hile ile beraber oyunumuzda büyük bir avantaja sahip olacaksınız. Can hilesi 4. seviyeden sonra açılmaktadır.

ShadowGunDeadZone-hile

Hile yapılışı; Programı ve cheat engineyi indirin. Daha sonra oyunu ve programı açınız. Oyuna sadece mozilladan giriniz. Plugins-contanneri seçip altındaki “attack” tuşuna basın ve aktif edin. Daha sonra oyuna başlayın ve 1 mermi harcayın. “ESC “tuşuna basın ve oyunu durdurun. Daha sonra orta bölümden mermiye tıklayıp sağ taraftan “enable” diyin. Oyuna döndüğünüzde merminiz sınırsız olacaktır. Can hileside aynı yolla yapılmaktadır.Önemli olan birkaç kurşuna maruz kalın ve canınızın gittiğini hissedin. Daha sonra güvenli bir bölgeye kaçıp hemen esc basıp canı aktif edin. 4. seviye ve sonrasında çalışmaktadır.

Gerekli Program Cheat Engine : TIKLA


Gerekli Dosya : TIKLA

 

Dikkat: Program indirilince otomatik engelleniyorsa sağ tıklayıp izin veriniz.

[youtube id=”und_jWYVSM4″ width=”600″ height=”350″]

 


5 thoughts on “ShadowGun DeadZone oyunu mermi ve can hilesi”

  1. Abi Nolur “”” Altın veya para hilesi bul nolur “”” yabancı gavurlar para ile satıyolar hack tool diye bi program nolur….

  2. Abi jarjör mesala 38 ya 38 den sonra işlemiyor ama uğraşmışın o yeter bu arada can hileside çalışmıyor 4 lw lim denedim ama olsun eline sağlık

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(