Facebook Oyun HileleriSchool of Dragons Hileleri

School of dragons Kolay Hile


School of dragons Kolay Hile Karşınızda !

School of dragons Hilesi, School of dragons Hileleri, School of dragons Kolay Hile konularını barındıran süper bir hile ile sizlerleyiz.

Büyük hayran kitlesine ulaşan oyunumuzda özel bir eşderha hilesi ile karşınızdayız. Bu ejderha keresteci olarak geçen önemli bir yaratıktır.

Oyun tanıtımı; School Of Dragons oyunu ejderha yetiştirme oyunu olup daha önce sizlere gems hilesi vs pek çok hilesini sunmuştuk. Var olan hilelerin kapanması nedeni ile güncel School Of Dragons Hız Hilesi ile sizlerleyiz. Harika bir grafiğe sahip oyun olan bu ejderha oyununu kaçırmayın. Hile sayesinde özel ejderhalara binip rakiplerinize fark atabileceğiniz bol savaşlı bir kurgu. Kesinlikle oynamanız gereken oyunda gerek öğeler gerekse konu olarak “ejderhanı nasıl eğitirsin “filminden birçok kare yer almakta.


Teşekkürler Eren

Gerekenler;

Gerekli Program Cheat Engine : TIKLA

Hile Anlatım Videosu


8 thoughts on “School of dragons Kolay Hile”

  1. Bende ejderhaları fln aldım ama şuan ejderhalar gözüküyo ama hiçbirine tıklayıp alamıyorum bi yardım ederseniz sevinirim

  2. speed hack ile oyunu hızlandırıp hile buldum diye trgalaya atıyor bebe sözde kocaman site trgala(Yabancı forumlardan hileleri alarak) bunu paylaşıyor çok büyüksün @trgala

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(