Facebook Oyun HileleriSanalika Hileleri

Sanalika Vıp Hilesi Yeni


Merhaba Arkadaşlar Sanalika Vıp  Hilesi ile karşınızdayız.

Arkadalar bildiğiniz gibi sanalika oyunu facebook ortamında gerçekten tutulmuş binleri aşkın kullanıcının Oynadığı bir sanal Platformdur.Oyun gerçekten çok güzel ve akıcıdır.Oyunumuzdaki Amaç  sanal  alemde evinizi tasarlamak,Güzel cafe mekan restorantlarınızı.Geliştirmek,Arkadaşlarınızla sohbet edip vakit geçirmek için kurgulanmış harika bir sanal Alemdir.Her oyunda olduğu gibi bu oyundada bazı sıkıntılar mevcuttur.Örneğin sizin için tasarlanan bazı Oyun için Özel kartlar vardır Bunlara Vıp Denir. Vıp Ne işe yarar ? Size Özel arkadaşlarınıza fısıldama,Renkli konuşma,sizin için tasarlanan kafa üstü  semboller vardır.Peki size bunlara hileyle sahip olabileceğinizi söylesek  ? 🙂 Evet Vıp Olmak artık Hiçde zor değil Size vereceğimiz hile ile artık Size özel Oyundaki ayrıcalıklardan yani bahis ettiğimiz ayrıcalıklardan Faydalanabileceksiniz….

Peki bunu Nasıl mı Yapacağiz ? Gerekli Herşey  Videoda belirtildi iyi seyiler İyi Hileler..

NOT: Karne Hediyesi İle Ulu Bilge’den daha önce Vıp Kart Almışsanız Hile Çalışmaz..


Gerekli Dosya : TIKLA

Gerekli Program Fiddler : TIKLA

 

 


22 thoughts on “Sanalika Vıp Hilesi Yeni”

  1. çok işime yaradı gerçekten oldu sağolun. Bir de saç hilesi falan bulursanız tam iyisiniz helal olsun size. Çok teşekkürler sanalika hileleri için

  2. yaaa kardesim ben kaç gündür marvel avangers alliance için hile istiyorum beni hiç takmıyorsunuz bile 2 – 3 gündür istiyorum çıkırın su hileya kaç gündür bekliyorummm ??

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(