Facebook Oyun HileleriSanalika Hileleri

Sanalika Gümüş Vip Hilesi


Merhaba Arkadaşlar Sanalika Gümüş Vip Hilesi Konusu ile tekrar karşınızdayız…Arkadalar bildiğiniz gibi sanalika oyunu facebook ortamında gerçekten tutulmuş binleri aşkın kullanıcının Oynadığı bir sanal Platformdur.Oyun gerçekten çok güzel ve akıcıdır.Oyunumuzdaki Amaç  sanal  alemde evinizi tasarlamak,Güzel cafe mekan restorantlarınızı.Geliştirmek,Arkadaşlarınızla sohbet edip vakit geçirmek için kurgulanmış harika bir sanal Alemdir.Her oyunda olduğu gibi bu oyunda’da bazı sıkıntılar mevcuttur…Oyunda bazı ayrıcalıklara sahip olabilmemiz için  gerçek para yatırmamız gerekir..Bunlara birkaç örnek  ile açıklama getirecek olursak En belirgin olarak Gümüş Kart diyebiliriz.Nedir? Ne işe yarar gümüş kart ?  Bu kartı aldığımız zaman konuşma baloncuğunu istediğimiz renklerde yazılar yazabiliyoruz…Değişik vıp Olduğumuzu belirtmek için sizlere özel kafa üstü sembolleri çeşitli şık görünümler…Evet kısaca bu kadar diğer detaylara girmiyorum..

Oluşturan : İbrahim Deniz

Gerekli Program Fiddler : TIKLA

Hile 18/77 Hesapta uygulanmıştır.13/77 Hesabınız varsa dosya içinde verdiğimiz kodlardan size uygun olanını seçiniz (-18)

Hileyi facebook üzerinden değil siteden girip uygulayınız.Ayrıca Internet explorer kullanmanızı tavsiye ederim.


Gerekli Dosya : TIKLA

Admin : İbrahim Deniz

Arkadaşlar Hile Güncellenmiştir! Videoda 3 tane kart vardır bu hilede ise sadece Gümüş var Ayrıca Bu hilede xml yok yani Sadece swfyi oyuna enject edeceksınız… (Video eskidir yapılış aynıdır.Kodlar rar içinde’dir(Yeni)

Hile Anlatım Videosu  :


14 thoughts on “Sanalika Gümüş Vip Hilesi”

    1. Mavi kutucuğa bas Eder orada karşına bir ekran çıkacak.Göndere bas Ordan Arkadaşlarını seç fake hesabın varsa onla yap emın olduktan sonra ada deiş ve güvenlıge tekrar tıkla Ödülü al.

  1. fake hesapları açtım ama davet etme sayfasına girince yüklenmiyor arkadaşlar gelmiyor dönüp duruyor yüklenmiyor sayfa

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(