Facebook Oyun HileleriSanalika Hileleri

Sanalika Elmas Süresiz Saç Hilesi


Merhaba Arkadaşlar Sanalika Elmas Süresiz Saç Hilesi konusu ile tekrar karşınızdayız…

Arkadaşlar bildiğiniz gibi sanalika oyunu facebook ortamında gerçekten tutulmuş binleri aşkın kullanıcının Oynadığı bir sanal Platformdur.Oyun gerçekten çok güzel ve akıcıdır.Oyunumuzdaki Amaç  sanal  alemde evinizi tasarlamak,Güzel cafe mekan restorantlarınızı.Geliştirmek,Arkadaşlarınızla sohbet edip vakit geçirmek için kurgulanmış harika bir sanal Alemdir…Bu güzel oyunda daha önce çeşitli harika hileler vermiştik şimdiki hilemizde ise Oyunda Sadece diamond olunca alabildiğimiz ve  Oyunda süreli olan bu bu harika saçları Hemde sizlere Trgala ailesine özel olarak Süresiz olarak sizlere sunuyoruz..

Önemli:Hileyi yaparken oyun başlangıç saçı olması gerekmektedir.Aksi takdirde çarınız kilitlenebilir.Bir diğer dikkat etmeniz gereken nokta hileyi facebook üzerinden değil, siteden yapınız.Mümkünse Internet Explorer Kullanın…


Gerekli Program Fiddler : TIKLA

Gerekli Dosya : TIKLA

Admin : İbrahim Deniz


14 thoughts on “Sanalika Elmas Süresiz Saç Hilesi”

  1. Kardesim basarıyla yaptım ellerinize sağlık gercekten taktir ettim ve sayenizden oyuna yeniden geri dündüm kardesim eskisiden daha ucuza ve sınırsız süreli itemlerimiz vardı lütfen bu hileyide yaparmısınız mesela işin kılıcı süresiz felan tekerlek akvaryum süresiz kardesim yaparsan cok sevinirim bu arada süresiz şemsiye 10 bin sanıl bunun ucuz halini yapabilirsen cok cok cok seviniriz kardesim hileniz ben ve arkadaslarım acısından cok ilgi gördü tşk ederiz lütfen devam ediniz…

  2. arkadasım ben yaptım 2 sayfa oldu sonra alıyorum yeterli sanil yok diyo almıyor bunada çözüm bul face felan ekle cok zordayım tel no ver konusalım hatta lütfen yardım et.

  3. Ne anlatabilmişsin, elmasla ne alakası var, ne yaptığın belli değil. Sonuç olarak ne oldu ne bitti saçmalık !

    1. Arkadaşım bu saçları alabilmen için Diamond olman gerekir.Hemde süreli biz size hem diamond olmadan alabileceğinizi,hemde süresiz alabileceğinizi gösterdik.Sende anlayış kıtlığı olabilir mi acaba ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(