Facebook Oyun HileleriSanalika Hileleri

Sanalika Abudabi bilet Alma hilesi


Merhaba arkadaşlar Sanalika Abu dabi bilet alma hilesi ile karşınızdayız…Arkadalar bildiğiniz gibi sanalika oyunu facebook ortamında gerçekten tutulmuş binleri aşkın kullanıcının Oynadığı bir sanal Platformdur.Oyun gerçekten çok güzel ve akıcıdır.Oyunumuzdaki Amaç  sanal  alemde evinizi tasarlamak,Güzel cafe mekan restorantlarınızı.Geliştirmek,Arkadaşlarınızla sohbet edip vakit geçirmek için kurgulanmış harika bir sanal Alemdir…Bu  güzel oyunda daha önce çok güzel hileler vermiştik şimdi ise oyunda olmayan nadir bulunan bir eşyayı önceki fiyatından çoook çok düşük bi miktara alıyoruz..Peki nasıl mı ? Gerekli her şey video’da haydi izleyelim..

Gerekli Program Fiddler : TIKLA

Gerekli Dosya : TIKLA


Admin : İbrahim Deniz

Not:Hileyi yapmak için oyuna siteden giriniz.Facebook’tan yapmayınız..


13 thoughts on “Sanalika Abudabi bilet Alma hilesi”

  1. Verdiğiniz dosyalar yüzünden nerdeyse bilgisayarıma virüs gircekti en az 1 saatimi harcadım yazıklar olsun sizin gibi hile sitesine adam gibi güvenilir programlar versenize.Herkesin bildi cheat engine’den yapsanıza hilelerinizi fiddler’da fiddler o güvendiğiniz hile programları az kalsın bilgisayarıma virüs bulaştırıyordu.Arkadaşlar gerekli dosyayı sakın indirmeyin 2 şey indirecekken 4-5 tane program indiriyor.O programlardan sonra google chrome’un ayarlarına girdiğimde Bu seçenek yöneticiniz tarafından denetleniyor diyip tarayıcı değiştirmiyordu.Bu hatayı çözmek için neler yaptım neler arkadaşlar siz siz olun bilmediğiniz programları indirmeyin sizin verdiğin hilenin içine.

    1. Sene neyinkafasın dasın yapabilen yaptı bende yaptım hemen yapçaktınız ben anında yaptım zaten hile sonra fizxlendi bi hile çıktımı 2-3 gün içinde fiksleniyo nediyon hhal!

    2. Birincisi verdiğimiz dosyalar tamamen virüssüz ve zararsızdır.İkincisi fiddler dünya genelinde bilinen en iyi hile araçlarindan birisi bir veri takip programıdır.Üçüncüsü hileyi yapan arkadaşlar var bu tarz yorumları kendine sakla.

    3. Ibrahim Deniz Abi Fiddleri Yükledim Aynısını Yaptım Hiç bişi olmadı ya 🙁 ada da değiştirdm lütfen bana yaparmısın abi ?

    4. arkadaşlar siz yapamıyorsunuz ben butun hilleri yapıyorum calısıyor tr gala ve bonus gala teşşekürler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(