Red crucible 2 hileleri

Red Crucible 2 – Locker Blue Hilesi


Red Crucible 2 – Locker Blue Sınırsız Mermi

Birbirine düşman 2 cephenin bulunduğu Red Crucible, Unity 3D desteğiyle MMOFPS keyfini yaşatan bir oyun. Client tabanlı oyunları aratmayan harita ve silahların yer aldığı Red Crucible 2’de etrafınızda bulunan tank, helikopter ve uçaksavar gibi araçları kullanabilirsin. Sniper ve bazuka gibi farklı işlevlerde bir çok silaha sahip olabildiğin oyunda bulunduğunuz haritanın durumuna göre düşman merkez üssüne havadan veya karadan sızarak çatışmaya girip ve rakipleri öldürebilmek için mücadele edeceksin.


Katıldığın savaşlarda kazandığın puanlarla karakterinize yeni mühimmatlar alabilir ve tecrübeni arttırarak rakiplerine karşı daha güçlü olabilirsin. Oyunun kötü tarafı mermin hemen bitiyor veya sık sık şarjör değiştirmek zorunda kalıyorsun. İşte burada Locker Blue yardıma gelecek. Artık cephanen hiç bitmeyecek.

Download Links:
————————————————————————————————————
■ Download Red Crucible 2
■ Download Red Crucible 2
————————————————————————————————————
Watch video :

Locker Blue for Red Crucible 2 – Infinite Bullets


8 thoughts on “Red Crucible 2 – Locker Blue Hilesi”

  1. arkadaşlar benim pc bayağı eski önceden rc2 oynayabiliyodum ama rcfyi oynayamıyorum pc eski olduğu için özellikleri yetmiyor galiba bu durumda oyunu oynamak için ne yapmalıyım ram ı mi arttırmam lazım yardımcı olursanız sevinirim

    1. Locker Blue çalıştıktan sona yeni bir sayfa açılacak. Açılan sayfanın sol altına bak. Orada 2 haneli kırmızı rakamlarla yazılmış şifreyi göreceksin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(