Facebook Oyun HileleriPuzzle Charms Hile

Puzzle charms Hile


Puzzle charms Hile çıktı! hemde çok kolay

Merhaba dostlarım 1 milyon kişiye ulaşan Puzzle charms oyununa hilemiz çıktı. Basit bir şekilde uygulayacağımız hile ile bölümler artık çok kolay.

Öncelikle oyunumuzu açalım. Daha sonra cheat engine programını açıyoruz. Şimdi bir bölüme girelim. Bu hile sadece kuşları yakala bölümlerinde geçmektedir. Gerekli taryaıcıyı seçtikten sonra 1 kuş yakalıyoruz. Cheat engineye gelip 1 yazıyoruz. Sonrasında 2. veya daha fazla kuşu yakalayıp o sayıyı aratıyoruz. Daha detaylı anlatım videomuzda yer alıyor. Oyun zor ise hile vardır.

Dikkat: Hile sadece kuş yakala bölümlerinde geçerli olmaktadır.

Oyunla ilgili bilgi (Dikkat direk çevrilmiştir.)

kitap
Puzzle Charms bir storybooks formda alır. Her kitap ilerleme gibi bir Masal hikaye anlatır seviyelerinin bir dizi içerir.Hikaye TWIST bilmek kitabın tüm seviyesini tamamlamak!

hedef
Eğer üzerinde düzeyine bağlı olarak farklı hedefleri vardır. Normalde, belli bir puana ulaşmak için, ya da bir sonraki seviyeye taşımak için renklerin belirli sayıda maç istenecektir.

Moves
Hamle sayısı her düzeyde farklıdır. Eğer düzeyin hedefe ulaşmadan önce hamle biterse, size seviyede tamamlamak ve Yaşam kaybetmek başarısız olacak.

Lives
Siz maceraya devam etmek için en azından bir hayat ihtiyacım var. Eğer düzeyin hedefi tamamlamak için başarısız olursa, bir hayat kaybedersiniz. One Life her 25 dakikada bir yeniler. Ama sadece düzeyde yenmek için sabırsızlanıyorum eğer, daha fazla hayatını alabilirsiniz, endişelenmeyin. Nasıl?


Arkadaşlarına sor – Size Lives göndermek için arkadaşlarınıza iletebilirsiniz. İsteğiniz kabul ederseniz, sizin ekstra Yaşam kutunuza gönderilecektir. İşte bir ipucu: Eğer onlara ihtiyacı olduğunda sadece hayat kabul. Yaşam dolu olduğunda Lives kabul ederseniz, bu sizin hayat Bar’da sayılmayacaktır.
Lütfen Emeralds kullanın – tam bir Yaşam Seti satın almak için Zümrüt kullanın. Arkadaşlarınızın kuyruk sıcak ise, bu yararlı olabilir!

Not: Sadece bir kerede 5 hayatın maksimum olabilir. Dikkatle hediye kabul!
emeralds
Zümrüt oyunda satın alınabilir tek para birimidir. Bu Zümrüt size macera çok yardımcı olabilir ve mutlaka bir hayat kurtarıcı olabilir. Sen Lives, taşır ve bu Emeralds kullanarak Powers satın alabilirsiniz.

puzzle-charm-hile

yetkileri
Eğer doğru herhangi Güçlerine yoksa bir Masal macera nedir? Eğer Story ilerleme olarak yeni Yetkileri kilidini açabilir. Onları kilidini sonra, Emeralds kullanarak biraz daha satın alabilirsiniz.

afiş
Her seviyede Liderler vardır. Bu puanınızı ve arkadaşlarına karşı mevcut ayakta gösterir.Taç almak için arkadaşlarınızla dışarı savaş!

ustalık Yıldız
Kenara seviyesi tamamlanmasından itibaren, iki fazla gol oyunun her seviyesinde belirtilmiştir. Bir seviyede tamamlamak, o düzeyde bir yıldız kazanın.Diğer iki gol her düzeyde iki yıldızlı kazanmak için izin sağlanması. Biz bu hedefler sizin irade, strateji ve sabır test edecek, sizi uyarmak gerekir. Biz her düzeyde tüm ustalık yıldız kazanç denemenizi öneririz.

kitap Kupalar
Eğer bir kitap içinde ilerledikçe kazandığınız ustalık yıldızlı toplamına dayalı, Bronz, Gümüş ve Altın kupa kazanabilirsiniz. Bronz almak için, en az 20 ustalığı yıldızlı kazanmamız gerekiyor. Sen Altın almak için Silver almak için 40 ustalık yıldızlı ve 60 ustalık yıldızlı kazanmamız gerekiyor. Arkadaşlarınızla palavra altın kupa almayı hedefliyoruz.

mürettebat Kapısı
Eğer Boss Düzeyleri (seviyeleri 10, 30, 50, 70, 90, 110, ve geçerli oyun versiyonu 130) ilerlemeden önce, bir pop-up oyun görünecektir. Bu Mürettebat Kapısı. Düzeyleri 10, 30, 50, 70 ve 90 için, Gate ilerlemek edebilmek için üç arkadaşınızla yardım istemek için gerektirir. Sadece o zaman büyük olasılıkla sizin gibi oyun bağımlısı olan arkadaşlar seçin ve derhal isteklerine kim yanıt verebilir, ‘ASK’ bastırdı. Düzeyleri 110 ve 130 için, kapı size ilerlemek mümkün kazanmamız gerekiyor Ustalık Yıldız istenilen sayıda karşı Kitaplar 6 ve 7’de kazandık Ustalık Yıldız bir çetelesini gösterecektir. Yine, sizin irade, strateji ve sabır testi.


2 thoughts on “Puzzle charms Hile”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(