Facebook Oyun HileleriPool Live Tour Hilesi

Pool Live Tour Yeni Hile Karması


Pool live Tour Oyununa Ait Son Verilen Hileleri Kullanmayın Artık Oyun Güncellendi Ban Yersiniz . Merhaba Arkadaşlar Pool Live Tour Oyununda Sağlam Bir Pool Live Tour farklı Hile İle Sizlerleyiz . 

Arkadaşlar Pool Live Tour Facebook’un En Çok Ünlü Bilardo Oyunlarından Biridir. Zaten Facebookta Ünlü Olan 2 Bilardo Oyunu Vardır 1. 8 Ball Pool 2. Pool Live Tour 2’Sininde 50 Milyondan Fazla  Kullanıcısı Var. Biz Şimdi Pool Live Tour’da Güzel Bir Hile Yani Sağlam  Hile Karması  Vereceğiz Kolay Gelsin. Bu Hile ile Karşıdaki Kişi Sıkılıp Oyundan Çıkabilir Veya Oyunda İstediğiniz Kadar Hedef Alabilir Rahatça Sürenizin Bitti Diye Karşı Rakibe Vuruş Hakkı Gelmeyecektir . Eğlenceli ve Kolay Bir Hile Ban Riski Vardır Ama Ben Bu Hile de Pek Rastlamadım . Fakat Olabilir . Yarın Yeni hile Gelecek takipte Kalın . Hilede 8 Farklı Özellik Bulunmaktadır . Videoyu İzleyerek RAhatlıkla Anlayabileceksiniz .

Videodaki Gibi Adam Çaresiz kalıp Trgala Farkına Dayanamayıp Oyunu size Bırakacaktır . Bunu Turnuva Maçında Denemenizi Tavsiye Ederim .


Önemli Not : Arkadaşlar Her Pool Live Tour Hilesi %75 Üstü Ban Riski Vardır Her Hilede Yani Ona Göre Yapın.

Gerekli Dosya İNDİR 

Hile Anlatım Videosu


22 thoughts on “Pool Live Tour Yeni Hile Karması”

 1. Yeni bi hile ver hemen şu sevgililer günü ne özel felan. 7 Şubat taki hile işime süper yapıyo ama ona saol …

 2. batarya hilesi çalışmıyo oynuyoruz batarya düşmüyo sayfayı yeniliyorum ne kadar vuruş yapmışsam o kadar düşüyo

 3. arkadaslar hilede pes ettirme var sahsen ben denedim oldu calışıyor PES ETTİRMEDE VAR ARKADASLAR ABİ ALLAH SENDEN RAZI OLSUN COK KRAL ADAMSIN :):):):)

  1. kardeş chromeylemi yapdın mozillaylamı ben mozillayla oyuna giremiyorum chrome ilede olmuyor

 4. yapma arkaadaşim Bilardo okey tavla fotbol oyunlaerinda hile yapmain hiç iyi olmuyor oyunlarin boku çikti

  1. Biz Yapalım da İsteyen Kullansın . Trgala Anayasasının 5. fıkrasına Göre ; 5. Asillik Modu : Hilemi yaparım keyfime bakarım =)
   Bunun gibi Düşünün 😉

 5. ya trgala allah aşkına yeni bir exp veya panel hilesi yap ya .D emblem lazım ninja saga için !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ya da sanalika için sanil hilesi sanil hilelerin hiçbiri çalışmıyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(