Facebook Oyun HileleriPool Live Tour Hilesi

Pool Live Tour Yeni Hile Karması


Pool live Tour Oyununa Ait Son Verilen Hileleri Kullanmayın Artık Oyun Güncellendi Ban Yersiniz . Merhaba Arkadaşlar Pool Live Tour Oyununda Sağlam Bir Pool Live Tour farklı Hile İle Sizlerleyiz . 

Arkadaşlar Pool Live Tour Facebook’un En Çok Ünlü Bilardo Oyunlarından Biridir. Zaten Facebookta Ünlü Olan 2 Bilardo Oyunu Vardır 1. 8 Ball Pool 2. Pool Live Tour 2’Sininde 50 Milyondan Fazla  Kullanıcısı Var. Biz Şimdi Pool Live Tour’da Güzel Bir Hile Yani Sağlam  Hile Karması  Vereceğiz Kolay Gelsin. Bu Hile ile Karşıdaki Kişi Sıkılıp Oyundan Çıkabilir Veya Oyunda İstediğiniz Kadar Hedef Alabilir Rahatça Sürenizin Bitti Diye Karşı Rakibe Vuruş Hakkı Gelmeyecektir . Eğlenceli ve Kolay Bir Hile Ban Riski Vardır Ama Ben Bu Hile de Pek Rastlamadım . Fakat Olabilir . Yarın Yeni hile Gelecek takipte Kalın . Hilede 8 Farklı Özellik Bulunmaktadır . Videoyu İzleyerek RAhatlıkla Anlayabileceksiniz .

Videodaki Gibi Adam Çaresiz kalıp Trgala Farkına Dayanamayıp Oyunu size Bırakacaktır . Bunu Turnuva Maçında Denemenizi Tavsiye Ederim .


Önemli Not : Arkadaşlar Her Pool Live Tour Hilesi %75 Üstü Ban Riski Vardır Her Hilede Yani Ona Göre Yapın.

Gerekli Dosya İNDİR 

Hile Anlatım Videosu


8 thoughts on “Pool Live Tour Yeni Hile Karması”

  1. Abi hile calismiyor actkda hata verio Failure loading the trainer.Reason to open file Pool Live Tour Yeni Hile karması 17.02.15

  2. hile fix sanırım atış yaptığında beyaz ok beyaz uzun ama top atışı yapıcağımız 2. ok görünmüyor yok

    1. oyunun her bölümünde hile çalışmamaktadır 50de çalışıyor 100de çalışmıyor 250de çalışıyor 500de çalışmıyor

  3. Bil ve fethet altın hilesi sıkıntılı fakat şöyle soru bankasının cevapları falan iyi olabilir 🙂

  4. ya usta sizden bir kere bir şey istiycem ilk olcak the tribez & castlez de gems hilesini güncellermisin kurbanınız olim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(