Facebook Oyun HileleriPool Live Tour Hilesi

Pool live Tour Para ve Istaka hilesi


Pool live Tour hileleri vermeye devam ediyoruz. Bu sefer sizi coşturacak bir hile ile karşınızdayız.

Arkadaşlar Pool Live Tour oyunu bilardo kategorisinde yer almaktadır.Oyunumuzda 8 adet top bulunmaktadır.Bu topları masanin yanlarinda olan 4 adet deliğe sokmaya çalisiyoruz.Bunlari tabi ki rakibimizden önce yapiyoruz ki oyunu kazanalim ama dikkat etmemiz gereken siyah top ve beyaz topu deliklere sokmamak.Eğer onlari sokarsak ceza yiyebilir hatta siyah topu sokarsak oyunu kaybedebiliriz.O yüzden dikkat gerektiren bir oyun diyebiliriz.Atişimizi düzgün yere yapmazsak oyunu kaybedebiliriz.Şimdi sizlere oyunumuzda harika bir hile göstereceğiz.

Oyunda yüzlerce ıstaka var kaç tanesine sahipsiniz? Bunların şarj süreleri bitiyor mu? Bunun yanında sonsuz paranızın da olmasını ister misiniz? İşte tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir hile. Bu hile sayesinde oyundan baya zevk alacaksınız.

Gelelim hileye: Hilemizde sadece belli kulları yapıyorsunuz. Videoda bu konuya değinilmiştir. Yazılı anlatılmayacaktır. Farklı yerlerden izleyenler için linkte video ustunde yer alacaktır. Trgala yapar gerisi bakar.

Dikkat: Hile kalıcı değildir. Oyundan zevk alabilmeniz ve arkadaşlarınızı ezebilmeniz için ban ihtimali olmadan verilmiştir. Kazançlarınız bazen işlemektedir. Ama bunun için hilesiz paranıza göre masalara girmelisiniz. Bu hile tüm ıstakaları verir ve istediğiniz miktarda oynamanıza yarar. Hile işe yaramaz sanmayın. Dediğim gibi örnek 10 paranız var 50 paralı masalarda hileli kazanırsnaız 10 para hilesiz hesaba eklenir. Yenilirsneiz yine 10 gider.

pool-live-tour-istaka-hilesipool-live-tour-istaka-para-hile


 

Gerekli Program Charles : TIKLA

443 Hatasi Alanlar(Çözüm) : TIKLA

Gerekli Dosya İNDİR

Hile video  linki: http://www.youtube.com/edit?o=U&video_id=cX-DXhGJGok


11 thoughts on “Pool live Tour Para ve Istaka hilesi”

  1. arkadaşlar hileyi denedim gayet sağlıklı çalışıyor, değeri 15 çıkan arkadaşlar hile 15te daha iyi oluyor. ben 15 ve 17 çıkan 2 hesapta hileyi denedim, 17 çıkan hesapta ıstakalarla sadece kupalarda oynayabiliyorsunuz normal masalara girdiğinizde ıstakalar kayboluyor, parayı her iki değerde de kullanamıyorsunuz sadece ıstakaları kupada kullanıyorsunuz., 15 çıkan değerle hile yaptığınızda ıstakaları hem kupa hem normal oyunlarda kullanabiliyorsunuz. video da anlatıldıgı gibi normalde para yokken hile parasıyla 5bin 10binlik veya paranın yetmediği diğer masalara giremiyorsunuz. oyuncu bekleniyor diyor saatlerce bekledim gelen yok 😀

  2. pool live tour hilesi yapın charlesden olmasın mal gibi program charles lütfen eski yaptıklarınızdan olsun hız+falso+büyük delik trgala lütfen kaç zamandır bekliyorum pool live tour hilesini,

  3. Abi ben yaptım para ile W aynı istekaları satın almış gözüküyom ama oyunda istekaların hiç biri yok ?

  4. neden kimse cevap vermemiş. 15 çıkınca olmuyor yazmışsınız fakat hep 15 çıkıyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(