Facebook Oyun HileleriPool Live Tour Hilesi

Pool Live Tour Otomatik Kazanma & Bağlantı Kesme Hilesi


Merhaba Arkadaşlar Bugün Sizlere Pool Live Tour Oyununda Disconnect hilesinin veriyoruz  . Disconect hilesi karşıdaki kişinin Bağlantısını kesip sizinle maç yaparken çıkış yapması demektir .

hangi masada oynarsanız oynayın hileyi doğru şekilde kullandığınız takdirde mutlaka sizin kazanabileceğiniz mükemmel Bir hile . Sizlere Daha önce pool live tour oyununda bir çok sağlam hileler verdik hepside birbirinden güzeldi . şimdi ise arakdaşlar disconnect hilesini veriyoruz türkçe karşılığı ile bağlantı kesme hilesi de diyebiliriz . bazen uzun sürebilecek bazende 2-3 dakika içerisinde oyunu sizin kazanmanızı sağlayabilecektir . Pool Live Tour oyunu kitle bakımından bilardo oyunlarının en iyi sıralamasında yer almaktadır . Bu Oyunda Ban Riski Çoktur Oyun İyi korunmaktadır . Her Hafta Birer Hile Vermeye çalıştığımız bu oyunda  zaman geçtikçe sizler bir çok kez büyük yol katediyorsunuz . Bilardo Oyunlarında Hile Bazen 1 günde kapanabilir bazende 1 hafta açık kalabilir . Bu Hile sanırım çok dayanmayacaktır siz kullanıcılarımıza . lafı fazla uzatmadan hilemize geçelim arkadaşlar . Öncelikle sizlere vereceğimiz gerekli dosyayı indiriyoruz ardından gerekli program cheat engine kullanarak açıyoruz . Daha detaylı Bir şekilde hileyi yapmak için hile anlatım videomuzu izleyebilirsiniz . haydi oyun keyfimize dönelim .

Gerekli Program Cheat Engine İNDİR 


Gerekli Cheat Engine Dosyası İNDİR 

 

Hile Anlatım Videosu


20 thoughts on “Pool Live Tour Otomatik Kazanma & Bağlantı Kesme Hilesi”

  1. arkadaşlar yada Mortal Angel ban kaldırma hilesi yaparmısınız lütfen dediğiniz gibi yaptım 2 oyundan sonra yeniledim yeniledikten sonra sonuz ban yedim lütfen ban kaldırma hilesi yapın

    1. Kardeşim videoyu izle orada sölendi . yazıyı okuyun sizler için o kadar yazı yazıyoruz bıkmadan usanmadan . hem bunda belirtmesek bile bilardo oyunlarında açıklar hızlı kapnadığı için ban atılacağını çoğu kişi biliyor .

    2. ya ben kutucukları işaretleyemiyom ne yapmalıyım moızilo kullanıyom cheat engine 6.3 kullanıyom yardıem din

  2. her zaman sıkıldığımd agirdiğim bi oyun bi deniyim berki para kasarım dedim ban yedim 2. yapışımda hemde perma ban açma hileis bulun yada sitenizi kapayın bune verdiğin hileler %100 ban atıyo!!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(