Facebook Oyun HileleriPool Live Tour Hilesi

Pool Live Tour Mıknatıs Hilesi


Pool live Tour Oyununa Ait Son Verilen Hileleri Kullanmayın Artık Oyun Güncellendi Ban Yersiniz . Merhaba Arkadaşlar Pool Live Tour Oyununda Sağlam Bir Pool Live Tour Mıknatıs Hilesi İle Sizlerleyiz .  

Arkadaşlar Pool Live Tour Facebook’un En Çok Ünlü Bilardo Oyunlarından Biridir. Zaten Facebookta Ünlü Olan 2 Bilardo Oyunu Vardır 1. 8 Ball Pool 2. Pool Live Tour 2’Sininde 50 Milyondan Fazla  Kullanıcısı Var. Biz Şimdi Pool Live Tour’da Güzel Bir Hile Yani Mıknatıs Hilesi  Vereceğiz Kolay Gelsin. Bu Hile ile Karşıdaki Kişi Sıkılıp Oyundan Çıkabilir Veya Oyunda İstediğiniz Kadar Hedef Alabilir Rahatça Sürenizin Bitti Diye Karşı Rakibe Vuruş Hakkı Gelmeyecektir . Eğlenceli ve Kolay Bir Hile Ban Riski Vardır Ama Ben Bu Hile de Pek Rastlamadım . Fakat Olabilir . Yarın Yeni hile Gelecek takipte Kalın . Hilede 8 Farklı Özellik Bulunmaktadır . Videoyu İzleyerek RAhatlıkla Anlayabileceksiniz .

Videodaki Gibi Adam Çaresiz kalıp Trgala Farkına Dayanamayıp Oyunu size Bırakacaktır . Bunu Turnuva Maçında Denemenizi Tavsiye Ederim .

Önemli Not : Arkadaşlar Her Pool Live Tour Hilesi %75 Üstü Ban Riski Vardır Her Hilede Yani Ona Göre Yapın. Her 1-2 Oyunda Sayfayı yenilerseniz bu ban riski neredeyse ortadan kalkacaktır . Ban Riskleri Bu oyunda yüksek ama fake hesaplarda denemek Gerek 🙂 


 

Gerekli Dosya İNDİR 

Hile Anlatım Videosu


19 thoughts on “Pool Live Tour Mıknatıs Hilesi”

  1. bilgisayara tıklayınca hangisini seçicem bulamıyor ve anti banned magnet i işaretleyemiyorum yardım lütfen

  2. (+TRGALA+) ailesine çok teşekür ederim yaptığınız hileler ban veriyo ama yeni yaptığınız anti banned le hiç ban yemiyorum teşekürler (+TRGALA+)

  3. ulan yapıcağınız hileyi .. fake hesaptan denedim ban yemedim gerçek hesaptan denedim PERMANTLY ban yedim mk

    1. Usta vallahi saniye saniye sırf şu oyun için takipdeyim bu arada banı verip uğurladılar 🙂 Allah’dan yan hesap ile denedik şuan sağlamdayız.Yeni hileler gelene kadar eskileriyle idare etmeye devam edicez.Özellikle oyundan düşürme hilesini 4 gözle bekliyoruz.Paylaşım için teşekkürler sağol varol.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(