Facebook Oyun HileleriPool Live Tour Hilesi

Pool Live Tour kupa ve menzil hilesi (Bansız)


Merhaba arkadaşlar sizlere Pool Live Tour  hilesi olarak harika bir olayı öğretiyoruz.

Bıktınız değil mi ban riskinden? İşe yaramaz sitelerin ve grupların denemeden verdiği bu tür hileler sizleri 1 hafta veya ömür boyu oyundan attırıyor. İşte sizlere ban ihtimali olmayan basit bir hatayı kullanarak hem menzil hemde kupaları kazanarak nasıl para yapabileceğinizi öğreteceğim.

Öncelikle opera tarayıcısını öneriyorum. Bu tarayıcıdan yapacağız. İçinizde video izleyemeyenler için basitçe anlatacağım. Herkes bugün bu işi halletmiş olacaktır=)

pool-live-tour-hile


Hile anlatımı;

1- Kupa hilesi: Kupa için oyunu tarayıcıdan açınız.Cheat engine ile hızı 0 yaptıktan sonra  oynaya basın ve yandan harita değiştirin. 100.000 lik yazıya gelince hızı 1 yapın ve tamam diyin. Beklediğinizde 10 paraya bile oynasanız 100binlik masada olduğunuzu göreceksiniz. Tekrar uyarıyorum eğer masa eski haline geri dönerse Opera tarayıcsını yükleyin ve ordan deneyiniz.

2- Menzil hilesi: Menzil hilesi ise kupa hilesinden biraz farklıdır. Aynı şekilde hızı 0 yapıyoruz ve 5e kadar sayıyoruz bu arada haritada değişiyoruz. 5 saniye sonra hızı tekrar 1 yapın. Masada menzilinizin olduğunu göreceksiniz.

Gerekli Program Cheat Engine : TIKLA

[youtube id=”vLL7BlYsJ8s” width=”600″ height=”350″]


7 thoughts on “Pool Live Tour kupa ve menzil hilesi (Bansız)”

  1. pool live tour hilesi yapın charlesden olmasın mal gibi program charles lütfen eski yaptıklarınızdan olsun hız+falso+büyük delik trgala lütfen kaç zamandır bekliyorum pool live tour hilesini!!!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(