Facebook Oyun HileleriPool Live Tour Hilesi

Pool live tour ıstaka ve avatar hilesi


Istaka ve avatar hilesi ile karşinizdayiz.

Arkadaşlar Pool Live tour oyunumuz facebookun en popüler bilardo oyunlarından birisidir.Hatta en popüleride diyebiliriz ve gerçekçisi.Çünkü grafikleri biraz daha ağır ve gerçekteki renklerle birebir uyumlu olması onu daha çok gerçekçi yapmakta.Oyundaki amacimiz masadaki topları deliklere sokmaktır.Toplamda 16 top 4 delik bulunmaktadır ve bu topların yarisi bizimdir.Bu yari topu sokarak oyunu kazanabiliriz.Şimdi sizlere güzel bir hile sunacağiz bu hile sayesinde oyundaki tüm ıstakalara ve avatarlara sahip olabilceksiniz.

Gerekli Program Charles : TIKLA


Gerekli Kodlar : TIKLA

443 Hatasi Çözümü : TIKLA


32 thoughts on “Pool live tour ıstaka ve avatar hilesi”

  1. pool live tour hilesi yapın charlesden olmasın mal gibi program charles lütfen eski yaptıklarınızdan olsun hız+falso+büyük delik trgala lütfen kaç zamandır bekliyorum pool live tour hilesini.

  2. Merhabalar Sait kardeşim.Herşeyi yapıyorum fakat sendeki kadar kod çıkmıyor 1 satır kod çıkıyor sende 10/15 satır.Bi yardım edermisin;Teşekkürler.

    1. sait kardeşim neden takıyorsun ki böyle kanını çocunu bebeğini anasını olsunu ırkısını dini ziktimin kahbeleri karekterini ziktimi adam olsa adam gibi resim koyar dı profile Aa Mikail amkk kamili sen git o annaın amcına bir gir olur mu amkk kahbe kanı bozuk itleri siz anca sokakla da kopek gibi havlayın

    2. Ananın AMına Soktum Cocugu Velet Oldugun ANlasıldı Sımdı Ananı Sıkcm Snin Olum Suratının AMına SOktum Veleti 😀

    3. kardeşim yeni farkettim facebookla bağlanabilirsiniz fakat 2 ve 3 oyunda bir sayfayı yenileyin ban yeme ihtimaliniz olmasın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(