Facebook Oyun HileleriPool Live Tour Hilesi

Pool Live Tour Hile Karması


Facebook’un en popüler çok oyunculu bilardo oyunu olarak dikkatleri çeken Pool Live Tour Yeni Hile Karması İle Sizlerle 

Yaklaşık 2.5 milyon oyuncu tarafından hergün beğenilerek oynanmakta olan bu muhteşem bilardo oyununda; arkadaşlarınıza meydan okuyun ya da dünya üzerinde milyonlarca oyuncuya karşı size itibar kazandıracak olan kupaları kazanmak için oynayın. Ayrıca çevrimdışı olarak tek kişilik oyunlarda tekniğinizi geliştirmek için alıştırmalar yapabilirsiniz.

Oyun içerisinde kendinizi geliştirdikçe daha usta oyuncuların yer aldığı farklı salonlarda bilardo oynayabilir ve kazanacağınız başarımlar sayesinde birbirinden güzel istekaları toplayabilirsiniz.

Bir Süre Sonra Oynayarak İlerlemek Sıkıcı Gelecektir ki Bir Çok kişi hile için araştırmalar yapmaya başlar ve  Trgala’ya Rastlar Risksiz Olan Bu Hile Karmalarını Deneyerek Oyunda Hızla İlerleme Kaydedebilirsiniz .

Not :  Mozilladan Yapınız .


Gerekli Dosya İndirmek İçin Tıklayınız . 

Gerekli Dosya Alternatif Olarak İndir .

Gerekli Dosya Alternatif İndirme 

İzlemeniz İçin Pool Live Tour Anlatım Videosu Sizlerle


11 thoughts on “Pool Live Tour Hile Karması”

    1. Hile Güncel Arkadaşlar Yarın Tekrar Verilecek Hem TrgalaTrainer Hemde LockerBlue Trainer Halinde Sizlerle Olacaktır. (Loressima)

  1. Ya aslında bu hilenin tek eksiği karşı tarafında bu hileden yararlanıyor olması LütfeNNN düzeltin başka bir sorun göremedim ben chrome dan giriyorum hile güzel çalışıyor ama dediğim gibi bir eksiği var onuda düzeltirseniz tmdır

    SAYGILARIMLA…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(