Facebook Oyun HileleriPool Live Tour Hilesi

Pool Live Tour Hile Karmaları


Pool Live Tour, Facebook’ta en çok oynanan bilardo oyunudur. Dünya genelinde 2 milyonu aşkın oyuncusu ile oldukça popüler bir konumda olan Bu Oyunda Sizlere Harika Bir Hile Hazırladık .

Pool Live Tour, çoklu oyuncu destekli bir bilardo oyunu olarak tanınmasına karşın, çevrimdışı modda tek başınıza oynama ve pratik yapma imkanı da sunuyor. Diğer bir deyişle bu harika bilardo oyununu oynamak için aktif bir internet bağlantınızın olması gerekmiyor. Ancak kendinizi yetiştirdiğinizde kesinlikle çoklu oyuncu modunu denemenizi tavsiye ederim. Facebook arkadaşlarınız müsait olmasa dahi bir oyuncu ile mutlaka karşılıyor ve hangi gün / saatte olursanız olun bilardo oynayabiliyorsunuz. Rakibinizin yapay zeka yerine gerçek kişi olması da maçların daha zevkli geçmesini sağlıyor. Tek başına veya çoklu oyuncu haricinde dilerseniz aynı cihaz üzerinde bir arkadaşınızla da yani 2 kişi oynamanız mümkün.gerçeğe yakın bilardo deneyimi yaşatan dokunmatik kontrollere sahip oyun sadece profesyonellere yönelik değil. Atış esnasında size yardımcı olan ve olmayan 5 seviye sunuluyor. Hangi seviyede oynarsanız oynayın, maçı kazanıp veya kaybetmeniz de istekanın da büyük etkisi olacaktır. Oyunda 50 adet farklı tasarıma sahip ve farklı kullanım tekniği gerektiren isteka bulunuyor. Seviye atladıkça daha güçlü istekaları seçme şansınız oluyor . sık sık sizlere vermiş olduğumuz hile karmaları ile bu oyuna defalarca damga vurmuştuk bugün ise yeni hilemizi tekrardan sizlere sunuyoruz . haydi hilemize geçelim .


Gerekli Hile Programı İndir

Hile Anlatım Videosu


12 thoughts on “Pool Live Tour Hile Karmaları”

  1. Kardeşim hiLeLer’e ne oLdu ya en önemLi hiLeLer çaLışmıyo. Mıknatıs aim asist menziL hilesi faLan günceLLeme mi var ?

  2. Yeter Artık ya yeter hep menzil hep menzil abi yabancı siteler kart hilesiyle gold hilesi çıkarıyorlar yanı g hılesı siz 2 yıldır bu hilenin üstüne yatıyosunuz Var zaten a.q

    1. Kardeşim G Hilesini İstersen Bende Verebilirim ama Yasal Olmayan Yoldan Hile vermek Şikayet Esnasında Sizlerinde Güvenliği Ele Alınabilir . Trgala 5.5 Sene Oldu Dünyaca Bir Hile Sİtesi Ve Önce Hilelerin Güvenliği Ve Çalışırlığı Önemlidir . Verdiğimiz Hilelere Gelince Aynı hile Özelliklerini Taşıyabilir Ama Her Saat Ve Her Hafta Fixlenen Bir Hileyi Yeniden Bulmak Günlerini Alıyor İnsanın . Emek Var Diyeceğinize Boş eleştirilerde Bulunmayın Arkadaşlar .

    2. Güldürmeyin beni bu kıytırık hile yüzünden 25-30 Fake hesap ban yedi sınırsız hiç abartmıyom Yemin Ederim Evet Varsa İstiyırum G hilesini

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(