Android Oyun HileleriAndroid Pokemon Go Hileleri

Pokemon Go Ultra Exp Botu


Pokemon Go Hilesi, Pokemon Go Hileleri, Pokemon Go Hile , Pokemon Go 2016 Ve Daha Fazlası İçin Sitemizden Ayrılmayın.   Pokemon Go Yeni Hile Botu Karşınızda.

Pokemon Go : 2016 Yılına Damga Vuran Oyunlardan Biri Diyebiliriz. Android Platformu Olarak Sizlere Hem Pc Ve Hem de Mobil Olarak Hilelerini Sunacağımız Bu Oyun Belli Başlı Kurallara Sahip Ve Bir O Kadar da Strateji Yaparak Oyun Keyfi Sunmakta. Pokemon Go Diğer Oyunlar Gibi Sizi Kısıtlamıyor Harita Gibi Problem Olmayacak Dışarı Çıkıp Gezerek İlerleme Kaydedebileceğimiz Bir Oyun (Augmented Reality) Dediğimiz Bu Özellik Sayesinde Dışarı Çıkıp Pokemon Avlıyoruz. Herşey Çok Güzel Devam Ederken Bir Süre Sonra Daha Kolaylık Olsun Diye Düşünürken Aklımıza Hile Yapılabilir mi ? Düşüncesi Geliyor Ve Bu Sırada TRGALA Devreye Giriyor. Merak Etmeyin Yeni Bir Ultra Exp Botu İle Seviye Atlamanız Artık Çok Kolay Olacak . Tek Yapmanız Gereken Hile Anlatım Videosunu İzlemek Ve Hile Talimatlarını Uygulamaktır. Bildiğiniz Üzere Teknik Sorunlar Nedeniyle Sadece Android Oyun Hilelerinde Dosya Ve Gerekli Programları Videonun Açıklama Kısmında Bulabiliyorsunuz. Haydi Gerekli Notları Göz Önünde Bulundurarak Hile Anlatımı Ve Hile Detaylarına Geçelim.

Lütfen Hile Kullanıcılarının Dikkatine!


BOT Kullananların Dikkatine ! Arkadaşlar bildiğiniz gibi piyasada olan sorunsuz BOT’ları sizin için test edip daha sonrasında anlatım videosu hazırlayarak sizlerle paylaşıyoruz. Her türlü hile yöntemi gibi BOT kullanmanında zararları olacaktır. Yani “ben bot kullanırım ve oyunda en yüksek levellere ulaşırım” diyen arkadaşlar varsa yanılıyorlar böyle bir sistem imkansızdır. Yani BOT kullanan herkes bir gün ban yiyeceğini bilerek kullansınlar Biz bu konuda  hiç bir şekilde sorumluluk kabul etmiyoruz. Ban yemek istemiyorum diyenler varsa abartmasınlar. Pokemon GO çıkalı belki 1 ay bile olmadı, hiç bir kimse elle 30 Level üstü olamazdı şu oyunda. Daha sonra neden ban yedim diye kimse şikayet edip kötü Yorumlar  etmesin. Gecemizi gündüzümüzü sizlere ayırıyoruz ki diğer oyunculardan bir farkınız kalmasın diyedir. İyi Eğlenceler . Güzel Yorumlarınızı Ve Beğenilerinizi Bırakmayı Unutmayın. İyi Hileler.

 

Hile Anlatım Videosu Sizlerle (Trgala Keyifli Oyunlar Diler.)


7 thoughts on “Pokemon Go Ultra Exp Botu”

    1. Çakallık İle Alakası Yok Çalışmadığında Bir Diğer Yeni Oluşturulan Program Olarak Sizlere Sunuyoruz. Kötü Düşünmeyin Arkadaşlar =)) Herşey Sizler İçin
      (Loressima)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(