Facebook Oyun HileleriPocket Mine 2 Hileleri

Pocket Mine 2 Oyunu Harika Hile


Pocket Mine 2 Hilesi , Pocket Mine 2 Hileleri , Pocket Mine 2 Harika Hile Konusu İle Trgala.com Adresinde Sizlerle Arkadaşlar . 

Merhaba Arkadaşlar Facebookta oynayabileceğimiz eğlenceli ve sürükleyici bir madencilikoyunu olarak dikkat çekiyor. İlk oyunun üzerine epey bir özellik koymuş halde karşımıza çıkan Pocket Mine 2’de maceraya kaldığımız yerden devam ediyoruz.


Birinci oyunu oynamayanlar için kısa bir hatırlatma yapalım. Pocket Mine’da yeraltını kazarak değerli materyalleri çıkartmayı amaçlayan bir karakterin kontrolünü ele alıyoruz. Fakat bu görev hiç de kolay bir işleyişe sahip değil çünkü yerin altı beklenmedik sürprizlerle dolu. Değerli materyalleri toplayıp yeryüzüne çıkarttıkça maddi yönden zenginleşiyoruz ve kendimize yeni ekipmanlar alabilecek düzeye erişiyoruz. Yeni ekipmanlar aldıkça gücümüz de yükseldiği için daha derine kazabilme şansına sahip oluyoruz. Oyunun en önemli özelliklerinden biri de karakterimizi dilediğimiz gibi giydirebilme şansına sahip olmamız. Bu özellikle birlikte karakterimizi kendi zevkimize göre kişiselleştirebiliyor, daha orijinal bir duruş sergileyebiliyoruz. Dikkatimizi çeken diğer önemli bir özellik ise arkadaşlarımızla ekipman alışverişi yapabilmemiz. Bu sayede bizde olmayan ekipmanları kolayca elde edebiliyoruz. Arkadaşlarımızla etkileşime girebildiğimiz için oyundan aldığımız keyif de artıyor.Genel olarak Pocket Mine 2, ilk oyunun üzerine fazlasıyla özellik koymuş ve bu haliyle çok daha iyi olmuş. Uzun süre boyunca sıkılmadan oynayabileceğiniz bir oyun arıyorsanız Pocket Mine 2’yi Hileli Bir Şekilde denemelisiniz. Hile Özellikleri Olarak
Sağlık Hilesi – Tüm Blokları kırabilme Özelliği – Blok Gösterici Hilesi Gibi Harika Hile konusuyla Pocket Mine 2 Hilesini Kapanmadan Yapınız . Haydi Hilemize Geçelim .

Gerekli Dosya İndir

Hile Anlatım Videosu


2 thoughts on “Pocket Mine 2 Oyunu Harika Hile”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(