Facebook Oyun HileleriPirates of the Caribbean Hileleri

Pirates Of The Caribbean Yeni Kazanma Hilesi


Pirates Of The Caribbean hilesi mi arıyorsunuz? Doğru yerdesiniz.

Güncelleme tarihi 25.05.2014

Önceki yazımızda; “Pirates Of The Caribbean oyunu facebookda gayet popüler harika bir oyun. Oyunda sizlere savaşlarda çok kısa sürede kazanmayı garanti ediyoruz. Nasıl mı ? Pirates Of The Caribbean oyununda gemilere normalde vurduğunuz damagenin misli misli fazlasını  vurarak savaşı hemen kazanmak ister misiniz ? Gemi savaşında her zaman galibiyet için bu hileyi kaçırmayın. Defalarca vurmanız gereken bir gemiye bir veya iki defa vurduğunuzda yok olmasını keyif içinde izleyin. Pirates Of The Caribbean Kazanma ve Tek atma Hilesini kaçırmayın.” Yazmıştık. Buna ek olarak artık çok güçlü gemilere strateji geliştirmeniz lazım. Seviye ve güç farkı nedeniyle sizi öldürebiliyorlar. Bununda nedeni oyun adil bir kullanım getirdi. Bu yüzden lütfen rakip gemiler daha dönmeden siz yerinizi alın. Şehirlerde ise kaybettiniz yazısı gelebilir. Yıkana kadar deneyin.

Not: Video eskidir. Yapılış şu şekildedir. Programı açınız ve mozilla firefox tarayıcınızı seçin. (Tabiki oyun açıkken.) Devamında lütfen flashplayerpluginsi seçiniz. Tamam deyiniz ve 2. pencerede hileyi aktif ediniz.


Cheat Engine Olmadan Dosya Çalışmaz : TIKLA

Gerekli Dosya : TIKLA

Video linki: http://www.youtube.com/watch?v=pkYfy9H0ETM


6 thoughts on “Pirates Of The Caribbean Yeni Kazanma Hilesi”

  1. Yeni güncellenmiş kesmek ile (25/5/2014).oyun yavaş gidiyor olacaktır. ve i kesmek geçerlidir hiç, oyun 5 dakika boyunca herhangi bir ada veya herhangi bir gemi gösteren olmayacaktır zaman. ve yavaş bir süreç oluyor. ancak geçirgen versiyonu çok iyi ve iyi ama artık oldu. (

    i bu yavaş işlem sorunu çözmek lütfen buraya rica

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(