Facebook Oyun HileleriPet Rescue Saga Hileleri

Pet Rescue Saga Oyunu Hilesi


Pet Rescue Saga Oyunu Oynayan arkadaşlar bilirler ki oyunda sizlere hayvan dostlarımızı kurtarmak için görevler verilmektedir. Oyunu kazanmak adına belirli bir hamle sayısı üzerinden belirli bir skor yapmanız ve kutucukların arasındaki hayvanların tamamını kurtarmanız gerekiyor. Video da dinleyeceğiniz üzere bizler hayvan sever insanlarız ve oyunda dahi olsa hayvaları kurtarmak bizlere mutluluk verecektir. Pet Rescue Saga dediğimiz gibi belirli zorlu seviyeleri olan bir oyun. Aynı renkleri birbiri ile eşleştirip yok etmeniz gerekiyor. İsmide kendi kadar şirin bu harika Pet Rescue Saga oyununda sizlere bugüne kadar pek çok hile verdik. Fakat bugüne kadar ki en iyisi diyebilirim. Pet Rescue Saga oyununda hilesiz kalmayın trgaladan ayrılmayın.

Pet Rescue Saga Kategorisi Hileleri TIKLA

Pet Rescue Saga Bölüm Geçme Rehberi TIKLA

Hile Anlatımı 

Hile için Gerekli Program Cheat Engine TIKLA ( Bilgisayarınızda yüklü değil ise indiriniz)

Gerekli Hile Programı TIKLA

Gerekli Hile Programı Alternatifi TIKLA

Hile Programı sitemize aittir. Yukarıdaki talimatları uygulayınız. Hile programını indirin ve şayet bilgisayarınızda Cheat Engine Programı yok ise onuda indiriniz. Oyunu açınız ve hile programını açınız. Hile programında oyunu açtığınız tarayıcıyı seçiniz. Herhangi bir bölüme girip kullanmak istediğiniz hileleri aktif ediniz. Hileyi iptal etmek istediğinizde ise deaktif ediniz. Keyifli Oyunlar.

1. Pet Rescue Saga Hemen Bölümü Kazanma Hilesi : Hileyi aktif edip, bir hamle yaptığınızda o bölümü direk kazanacağınızı göreceksiniz. Kazanırken aynı zamanda yüksek bir skor ile bölümü tamamlıyorsunuz.


2-3.Pet Rescue Saga Kazanma Hilesi : Hileyi aktif ettikten sonra bölümü bir miktar oynamanız gerekiyor. Bölümü geçmek için gereken şartları sağladığınızda hayvanlar direk kurtulmuş olacak.

4. Pet Rescue Saga Skor Hilesi +1000: Hileyi aktif edip hamle yaptığınızda her bir hamlede 1000 ve 2000 şeklinde ektra skor elde etmiş olursunuz.

5. Pet Rescue Saga Skor Hilesi +10000: Hileyi aktif edip hamle yaptığınızda her bir hamlede 10000 ve 20000 şeklinde ekstra skor elde etmiş olursunuz.

6. Pet Rescue Saga Hamle Hilesi : Hileyi aktif edip hamle yaptığınızda her bir hamlede hamle sayınız azalmaz giderek artmaya başlar. Oyun sonunda sizlere her bir hamle 1000 skor olarak ekstra skor ekler.

7. Pet Rescue Saga Hamle Hilesi : Benzer şekilde hamle arttıran hamle hilesidir.

8. Pet Rescue Saga Can Hilesi : Canlarınız azalmaya başladığında ya da bittiğinde aktif edin 5 full can sizlerin olacaktır.

9. Pet Rescue Saga Boosters-Güçlendirici Hilesi : Buna Pet Rescue Saga  Sonsuz Boosters Hileside diyebiliriz. Bu seçeneği aktif ettiğinizde tüm güçlendiriciler sizlerin. Sonsuz Pet Rescue Saga  Çekiç Blok Kırıcı ve daha fazlası için hileyi mutlaka deneyin.

Hile Anlatım Videosu


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(