Facebook Oyun HileleriPearls Peril Hileleri

Pearls Peril Nesne Bulma Hilesi 23 Haziran


Pearls Peril Nesne Bulma Hilesi ile sizlerleyiz.

Arkadaşlar Pearls Peril oyunu nesne bulma oyunlarından birisidir.Fakat bu oyunumuzda başka olaylarda vardır oyunumuzun asıl amacı küçük bir kızın babasının mirasini kovalamasıdır.Küçük taşta babasini kaybeden kız babasindan kalan mirasi aramaya başlar.Ararken ipuçlarına rastlamasi onu dahada heyecanlandırır.Bölümlerde bulduğunuz her nesne bir ipucu olabilir onun için dikkatli oynamak ve hepsini bulmak gerekiyor.Oyunda sizlere yardimci bir nesne bulma araci verilmis ve bu bölüm başi 1 veya 2 defa kullanilabiliyor.Gelin biz sizler için bunu istediğiniz kadar yapalim ve  siz tüm nesneleri bulana kadar asla bitmesin.Tek yapmanız gereken aşağidaki adimlari uygulamak.


Gerekli Program Cheat Engine : TIKLA

Gerekli Dosya : TIKLA


4 thoughts on “Pearls Peril Nesne Bulma Hilesi 23 Haziran”

  1. hakan adamlar gece gündüz bilgisayarın basında olacak dıye bı kural mı var bunlarında sosyal hayatı var süreklı hile yapacak değiller yanı bu hileleri yaparak zaten yeterınce hızmet yapmıs oluyorlar. sırası gelınce senın hılende gelır..

  2. kardess marvel için hile çıkarınn sürekli istiyorumm acaba ben yazıdğımı filan görmiyormusunuz o yüzdenmi çıkarmıyounuz anliyamadım yoksa işinizemi gelmiyorr biliyorum hileyi yapması zor ama bari bişe deyin ona göre bekliyelimm.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(