Facebook Oyun HileleriPearls Peril Hileleri

Pearls Peril Hızlı Nesne Bulma Hilesi


Pearls Peril Hızlı Nesne Bulma Hilesi ile sizlerleyiz.

Pearls Peril Hileleri, Pearls Peril Hilesi, Pearls Peril Nesne Bulma Hilesi, Pearls Peril Obje Bulma Hilesi için bizden ayrılmayın.

Facebook Oyun Hileleri siteniz olarak uzun bir aralıktan sonra süper bir Pearls Peril Hilesi ile sizlerin karşısındayız. Hile oldukca güzel ve keyifli. Hile programını açın ve oyuna girin tüm nesneleri 1 saniye içerinde bulun. Hem Pearls Peril oyununda yüksek skorlar yapın hemde oyunda keyif alın.

Arkadaşlar Pearls Peril oyunu facebooktaki en popüler nesne bulma oyunlarından birsidiir.1 milyondan fazla kullanıcısı bulunan oyunumuzda yapmamız gereken nesneleri bulmaktır.Önümüze gelen ekranda yüzlerce nesne birbirine karışmış görünüyor.Bizim yapmamız gereken bu nesneleri arayip bulmaktır.Her bölümde ipucu olabilir bu ipuclari sizi oyunun hikayesinde babanin mirasina yaklaştirabilir.Kızımız sizin sayenizde o mirasa ulaşabilir.Tek yapmanız gereken nesneleri bulmak ve ipuçlarını daha çabuk bulmaktır.Şimdi sizlere vereceğimiz harika hile sayesinde kolaylıkla nesneleri bulabilceksiniz.

Gerekli Program Cheat Engine : TIKLA


Gerekli Dosya : TIKLA

Hile Anlatım Videosu

 


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(