Facebook Oyun HileleriOne piece tower hile

One piece tower hile


One piece tower hile ile karşınızdayız.

one piece yi sanırım bilmeyen yoktur. TD ise kule savunma oyunudur. Amacınız kahramanları kullanarak şehrinize sızmaya çalışan düşmanları durdurmaktır. Bunun yanında sadece düşmanlar oyunda değil rakiplerinizde mevcuttur. Onlarla da aynı anda savaşabilirsiniz. Oyunda savaşılacak üç bölüm yer alır. Birisi arena diğeri ise ship denen bölgedir. Fakat her oyunda olduğu gibi bu oyunda da zorluklarla karşılaşırsınız. Normal bölümleri geçmek isterseniz her etapta sorun büyür ve zorlanırsınız. Bir yerde ise kitlenirsiniz.

İşte sizler için tek atma hilesi. Artık oyunda rahatlıkla bölümleri geçebileceksiniz. Sizler için charles debug programı gerekmekte.

Gerekli Program :  Charles İNDİR 


Charles 443 hatası çözümü (Kesin) 2014

Gerekli programları indirdikten sonra birde kodların yazıldığı dosya gerekli

Dosyayı  İNDİR

Her şeyi indirdik ve yaptık. Videoda gösterildiği gibi önce charlesi açıyoruz ardından oyuna giriyoruz. Dikkat etmeniz gereken bazen charles açıkken tarayıcılarda oyun açılmaz. Googleye coowon yazın ve o tarayıcıyı indirin. Onda hile direk olmaktadır. Sorunsuz bir şekilde çalışması durumunda hileyi kolayca yapmanız mümkün. Bunun dışında eğer hileden sonra tarayıcı hatası alırsanız charlesle alakalıdır onunda çözümü yazıda verilmiştir. Aşağıya bakınız.


3 thoughts on “One piece tower hile”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(