Facebook Oyun HileleriNinja Warz Hileleri

Ninja warz karma hilesi


Selam arkadaşlar ninja warz karma hilesi ile akmaya geldik.

Sizlere yeni hilemizi sunuyoruz. Öyle aham şaham bir durum değil. Fakat günde 500 600 karma yapmanız mümkün. buda günlük 100 tl kazanç demek. (Oyunda satılan miktara göre)

Malesef hilemiz yine charlesle yapılacak=) Hemen korkmayın sizlere zaten rahatça yapabilin diye ayrıntılı anlatıyorum.Tek yapmanız gereken güzel bir tarayıcı yüklemek. Örnek coowon. Daha sonra oyuna girmek ve charles programını açmak. Bunları yaptıktan sonra videoyu izlemeniz yeterli.

Dikkat: Charles için java programı gerekir. Bazende proxy hatası ortaya çıkar ve sorun yaratır. Hepsi için link veriyorum. Kolayca uygulayın ve hileyi yapın.

Resimde 250 karma harcanmıştır

ninja-warz-karma-hilesi


Hile için gerekli program Charles Debug İndir

Gerekli dosya İNDİR

Charles 443 Hatası Alanlar İçin Tıkla

Charles kullandıktan sonra Proxy Hatası Alanlar İçin Tıkla

Charles Debug için Google Chrome veya Mozilla Firefox tarayıcılarını da kullanabilirsiniz. İşlemi ben Coowon Tarayıcı ile daha rahat uyguluyorum.

Coowon Tarayıcı İndir


21 thoughts on “Ninja warz karma hilesi”

  1. Admin , oyun zaten normal olarak yeni başlayanlara o kadar karma’yı veriyo . Yani bu hile çalışmıyo . Ninja Saga ve Ninja Warz da yeni hileler bekliyoruz .

  2. bu hileyi yapmak kolay olsada çok uzuuun ve oynuyanlar uzundan kaçmak için hileye başvuruyorlar dragon citydeki hileler gibi yapsanız çok daha güzel olur ama bu konularla pek aram yok ı yüzden yinede çok başarılı olmuş

  3. Ya abi 8 Ball Pool menzil hilesi için ellerinize sağlık ama paraya ihtiyacımız var LÜTFEN TURNUVA KAZANMAYI GÜNCELLEYİN ALLAH RIZASI İÇİN YAPARSANIZ ÇOK SEVİNİCEZ İSTEYEN ÇOK VAR ABİ !!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(