Facebook Oyun HileleriNinja Saga Hileleri

Ninja Saga Tp ve Mission Hilesi


Ninja Saga Mission ve Tp Hilesi ile sizlerleyiz.

Ninja Saga Tp Hilesi ile tüm Missionları tek bir tık ile yapma Hilesi, ninja saga Tp hilesi , Ninja saga Hilesi , Ninja Saga Hileleri , Ninja Saga Hile için bizden ayrılmayın.

Ninja Saga Oyunu süper hile ile karşınızdayız. Hile ile sahip olacaklarınıza inanmayacaksınız.

Ninja Saga Hilesi Anlatımı

Gerekli Program : TIKLA

Gerekli Dosya : TIKLA

Admin : Gamekinq


İlk önce size vermiş olduğumuz dosyayı indiriyoruz.İçinde academy swf adlı dosya var. İçerisinde .swf uzantılı dosya var.Buraya kadar yaptıktan sonra Fiddler2 programımızı açıyoruz. Google Chrome veya mozilla gibi tarayıcılardan olmuyor hile o yüzden Internet Explorer’den yapıyoruz.Fiddler2′yi açınca 443 hatası verebilir Charles gibi bunu nasıl halledeceğinizi video’da anlattım.Fiddler2′de sağ taraftan AutoResponder’i seçiyoruz.Alt kısımda [Enable automatic responses] ve [Unmatched requests passthrough] bunları işaretliyoruz.Sonra yukarda anlatmış olduğum gibi.swf uzantılı dosyayı Fiddler2′nin içine sürükleyip bırakıyoruz.Save butonuna tıklıyoruz.Sonra NinjaSaga’yı açıyoruz. Ayriyetten artık hiç bir şey yapmamıza gerek yok oyun açılınca Fiddler2 hileyi oyuna inject ediyor.

Arkadaşlar bir teşekkür bütün yorgunluğumu atacaktır.

Hile Anlatım Videosu :

Fiddler Ayarlama :


11 thoughts on “Ninja Saga Tp ve Mission Hilesi”

  1. tşk şimdiye kadar verdiğiniz en iyi ns hilelerinden biri ama birde token hilesi yapsanız daha güzel olur yada taoplu 50000 falan tp

    1. kardeşim bu hile çok basit bi işe yaramıyor sadece normal missiondaki görevleri yapıyor 10 tp her gün yapılmazki cidden ama böyle çoklu tp veren bi hileniz olsa çok iyi olur ve altin lwl hilesini gülcelleyin fix yemiş heralde .(

    2. Fiddler ayarını yaptım ancak hile açılmıyor. Videoda yaptığınız işlemleri tek tek yapmıyorum ama oyun normal şekilde açılıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(