Facebook Oyun HileleriNinja Saga Hileleri

Ninja Saga Süper hile


Merhaba dostlarım ninja saga hile vermeyeli uzun zaman olmuştu.

Şimdi sizlere vereceğim hile baya işinize yarayacak.Bu hile ile beraber “soccer” bölümündeki yıldızınız sonsuz olacak ve her şeyi istediğiniz kadar alabileceksiniz. Alabilecekleriniz içerisinde gerçekten kaliteli eşyalar var. Bunların bazılarını yazayım.

Bir adet özel vuruş, bir adet giysi, bir adet ayakkabı, bir adet düdük, birbirinden özel potlar. Can verenler, atak verenler, özel defansif potlar bunun dışında hızlandırıcılar, özel parayla satılanlardan az miktar düşün özel jeller. 4 renk olarak hazırlanmış potlar dışında birde sizlere özel güç sağlayan avantajlı hale getiren malzemelerde mevcut. Peki her birini sonsuz kere alabilsek nasıl olurdu? Eminim ki çok bomba olurdu.

Hilemizi yapmak için bir adet charles olması gerekiyor. Bunun dışında eğer arzu ederseniz coowon tarayıcısını tavsiye ederiz. Google chromede biraz daha iyi bu konumda. Fakat mozilladan ümidi kesin derim. Gerekli programı edindikten sonra lütfen videoya bir göz atınız.

ninja-saga-soccer-hilesi


Gerekli Program Charles : TIKLA

Önerilen Tarayici Coowon : TIKLA (Bu tarayicida charles hileleri daha iyi yapilabiliyor)

443 Hatasi Çözümü : TIKLA

Video linki: http://www.youtube.com/watch?v=UO9AzXpTyY4


8 thoughts on “Ninja Saga Süper hile”

  1. saol abi işe yaradı peki abi charlesle yapıyoruzda lvl geçincede charlese çıkıyor onla onlarıda repeat Ad. yaparsak lvl ve para kazanabilirmiyiz ben denedim ama olmadı ya yanlış yapıyorum yada olmuyor bi denermisin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(