Facebook Oyun HileleriNinja Saga Hileleri

Ninja Saga Sonsuz Can ve Mana Hilesi


Ninja Saga oyunu Can ve Mana Hilesi ile sizlerleyiz.

Hilemiz sayesinde Oyunda girdiğiniz her savaşta sonsuz can ve mana değerine sahip olacaksınız. Bu da Ninja Saga oyunu için Kral olmanız demek oluyor diye düşünüyoruz. Öyle ki oyuna gerekli görevlerde hızla ve kolaylık ile ilerlerken hiç bir şekilde yenilme olasılığınız olmuyor. Düşmanınız size hiç bir şekilde damage vuramıyor. ve iz mana derdine düşmeden tüm skilleri düşmana boşaltabiliyorsunuz.

Ninja Saga için sizlere daha öncede pek çok hile vermiştik . Farklı amaçlara uygun hilelerde sunduk bu nedenle sitemizde yukarıdaki arama kısmına Ninja Saga yazarak Ninja Saga kategorisinden işinize yaracak hala aktif olan Hileleri de deneyebilirsiniz.

Ninja Saga Hileleri Tıkla

Ninja Saga Oyunu Hakkında 

Kendinize ait bir Ninja oluşturup onu özelleştirio geliştirerek oynadığınız RPG oyunudur. Pek çok zorlu görevleri olan oyunda pek çok atraksiyon bulunmaktadır. Silahlarını kullanıp geliştirmek, ninjanızı eğitmek, hayvanları geliştirmek gibi pek çok farklı yönleri olan oyunda gerçek zamanlı çevrim içi gerçek oyunculara karşı mücadele verdiğiniz bir arenada bulunmaktadır. Çevrenizde kendinize rakip gördüklerinize meydan okuyabilir, kendi ekibinizi kurup diğer oyunculara karşı taraf olabilirsiniz.

NOT: Hileyi arenada uygulamayın. Ban riski olabilir.


Hile Anlatımı

Hileyi Cheat Engine Programı ile uygulamalısınız.

Gerekli Program Cheat Engine İndir

Cheat Engine Programını ve Oyunu açarak Value Type değeri 4 Bytes değerinde iken var olan altın mikatarınızı kullanarak yapacağınız Ninja Saga Hilesinin detayları için trgala anlatımı ile Hile Anlatım Videosunu dikkatlice izleyin.

Facebook Oyun Hileleri ve Ninja Saga Hileleri için bizden ayrılmayın.

Hile Anlatım Videosu


5 thoughts on “Ninja Saga Sonsuz Can ve Mana Hilesi”

  1. Ya yapabiliyorsanız token ve lvl hilesi yaparmısınız o fiddler 2 li olanı baya bi denedim ama olmadı , yaparsanız çok sevinirim 🙂

  2. GÜZEL HİLE EYVALLAH ABİ BAN RİSKİ YOKSA, BİDE BAŞARABİLİRSEN TALENT HİLE YAPARSAN ÇOK MAKBULE GEÇER ABİ EYE OF MIRROR + HIDDEN SILHOUETTE VAR HEPSİ 5 LEVEL ONLARI Bİ FULLEMEK İÇİN HİLE LAZIM TOKEN AMBLEM FALAN İSTEMİYOM VALLA ONLARI ALDIK TALENT TP ARIYOZ BİDE GOLD HİLESİ VARSA ÇOK İYİ OLUR TOKEN VAR GOLD BULAMIYOM ABİ TEŞEKKÜRLER TEKRARDAN,

  3. token Hilesi yapsanız ? yapabilyiorsanız tabi level hilesi

    çalışmadı bende fiddler2 mozilalda çalışmıyor ilginç

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(