Facebook Oyun HileleriNinja Saga Hileleri

Ninja Saga Daily Task ve Npc Hilesi


Ninja Saga Günlük Görev ve Npc Hilesi ile sizlerleyiz.

Ninja Saga Görev Hilesi ile tüm görevleri tek bir tık ile yapma Hilesi, ninja saga güçlü npc hilesi , Ninja saga Hilesi , Ninja Saga Hileleri , Ninja Saga Hile için bizden ayrılmayın.

Ninja Saga Oyunu süper hile ile karşınızdayız. Hile ile sahip olacaklarınıza inanmayacaksınız.

Ninja Saga Hilesi Anlatımı

İlk önce size vermiş olduğumuz dosyayı indiriyoruz.İçinde academy swf adlı dosya var. İçerisinde .swf uzantılı dosya var.Buraya kadar yaptıktan sonra Fiddler2 programımızı açıyoruz. Google Chrome veya mozilla gibi tarayıcılardan olmuyor hile o yüzden Internet Explorer’den yapıyoruz.Fiddler2′yi açınca 443 hatası verebilir Charles gibi bunu nasıl halledeceğinizi video’da anlattım.Fiddler2′de sağ taraftan AutoResponder’i seçiyoruz.Alt kısımda [Enable automatic responses] ve [Unmatched requests passthrough] bunları işaretliyoruz.Sonra yukarda anlatmış olduğum gibi.swf uzantılı dosyayı Fiddler2′nin içine sürükleyip bırakıyoruz.Save butonuna tıklıyoruz.Sonra NinjaSaga’yı açıyoruz. Ayriyetten artık hiç bir şey yapmamıza gerek yok oyun açılınca Fiddler2 hileyi oyuna inject ediyor.Bu swf www.trgala.com için yapılmıştır.

Gerekli Program Fiddler 2 : TIKLA

Gerekli Dosya : TIKLA


Admin : Gamekinq

Hile Eskidir Fakat Yapılış Aynıdır.

Fiddler Ayarlama :


5 thoughts on “Ninja Saga Daily Task ve Npc Hilesi”

  1. yine aynı 80 lvl npc flexible özelliğni kendine basıyo ama efekti benim üzerimde oluşuyor. Bu sorun benim pcden mi kaynaklı yoksa fiddler yüzünden mi anlamadım. Yardımcı olursanız sevinirim…

  2. bu hilenin önceki dosyasında 80 lvl npc bize değil kendine buff basıyordu. Halbuki bize basması gerek. Bu hata düzelmişse başka sorunum yok kardeşim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(