Oyun Tanıtımları

Need For Speed Rivals Oyun Tanıtımı Ve Hilesi


Merhaba Trgala Takipçileri Bu Konumuzda Sizlere Yeni Bir Oyun Tanıtım Konusu İle Karşınızdayız . Bu Sefer ki Oyun Tanıtımımız yarışı oyunlarının en iyisinden olan Need For Speed Rivals .

Oyun yapımcıları ilk olarak Need For Speed oyununu çıkardıktan sonra oyun tüm dünya çapında baya tutuldu.Daha sonra Need For Speed Most Wanted’ı çıkardılar ve onunla da aynı başarıyı elde ettiler.Hatta bazılarına göre Need For Speed’den daha fazla başarı elde etti.


Oyun her yeni çıkan sürümlerinde grafik ve sürüş olarak daha da güzelleştiğini bizi göstermekte.Oyun grafik olarak gerçekten harika.arkadaşlarımla internet cafede 4 kişilik bile oynadıgımızı hatırlıyorum çok zevkli oyun sizinde seviceğinizi düşünüyorum.

Polis ve yarışçı kovalamacısını konu alan Need for Speed Rivals bizleri Need for SpeedHot Pursuit günlerine geri döndürüyor, tek bir farkla. Yeni nesil Need for Speed’e “merhaba” diyebilirsiniz ileride hilesinide vericez İyi Oyunlar Arkadaşlar Yeni Yazılar İle Görüşmek Üzere eni Paylaşımlar İçin Takipte Kalın.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(