Facebook Oyun HileleriMutants: Genetic Gladiators Hileleri

Mutants Genetic Gladiators Yenme hilesi- Kazanma garanti


Mutants Genetic Gladiators Yenme hilesi veriyoruz.

Mutants Genetic Gladiators Yenme hilesi ne işe ayrar? Oyunda rakiplerinizi canınız gitmeden yenebilirsiniz. Tabiki bu aslında basit gibi duruyor. Fakat aslında oyun en güçlü kahramanları almaktan geçiyor. Bunu neden alıyoruz? Tabii ki herkesi yenmek için. Örnek gerçek parayla satılan son kahramanın canı 5 bin. Peki ölümsüz mü? Hayır. Biz ise gerçek parayla bile sağlayamayacağınız özelliği sizlere sağlıyoruz. Tek yapmanız gereken hileyi yapmak.Aşağıdaki yapım aşamalarına ve videoya göz atınız.

Öncelikle Cheat engine programını indiriyoruz.

Cheat Engine İndir

Gerekli kodlar

24 ff ab 96 d7 ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? 66 ?? ?? 66 ?? ?? 12 ?? ?? 00 Arat
24 ff ab 96 d7 ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? 66 ?? ?? 66 ?? ?? 12 00 00 00 Değiştir

Öncelikle cheat engine programını açalım. Tarayıcımızı seçelim. (Firefoxta yaparsanız daha kolay olur. )

mutants-hile

cheat-engine-kullanim-1


File altında bulunan sekmeden tarayıcınızı seçiniz. Flashplayer-pluginsi seçmelisiniz. İyice bakın eğer yoksa firefox.exe seçebilirsiniz. Farklı tarayıcılarda farklı sekmeler seçilir.)

cheat-engine-hile-yapimi-2

4 Byt olan kısmı array of byte olarak değişiniz. Yukarıdaki boşluğu kod kullanmak için seçiniz. Oraya ilk kodu girip “first scan” tuşuna basmanız gerekmekte. Böylelikle The King Of Tower Hile de ilk adımımızı atıyoruz.

cheat-engine-hile-yapimi-3

 

İlk kutcuğa kodumuzu yazıyoruz. Daha sonra Aratıyoruz ve solda çıkan kaç kod varsa üzerlerine 2 kere tıklayıp aşağıya alıyoruz. Value kısmına yine 2 kere tıklayıp değişecek kodla değiştiriyoruz. Burada dikkat etmemiz gereken kodları bulmuyorsa ya hile kapanmıştır ya da yanlış deniyoruzdur. Lütfen dikkatli giriniz. Eğer kodlar çıkmazsa Wtitable olan kısımdaki kutuyu doldurunuz. Yani koyu yapınız. (1 kez daha tıklayın) Öyle aratın!

 


14 thoughts on “Mutants Genetic Gladiators Yenme hilesi- Kazanma garanti”

  1. Mutant Genetic Gladiators cheat engine çalıştırdıktan sonra sayfa hata veriyor. tekrar başladığında her şey eski halini alıyor. sanıyorum açık kapatıldı. bununla alakalı başa bie şey yapılamazmı.

  2. usta cevap yazana kadar rahatsız edebiliriz biraz bi cevap yaz evet veya hayır yapmasanda olur canın saolsun biz seni yinede seviyoruz murat abi adamsın 🙂

    1. photoshop la yapılmış gibi bi tarafı varmı bi bak fotorafa öle gel

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(