Oyun Tanıtımları

MStar Oyun Tanıtımı


Merhaba Trgala Takipçileri Bugün Sizlere Oyun Tanıtım Kategorisinde Bulabileceğiniz MStar Oyun Tanıtımını Sunuyoruz . Yepyeni Konular Ve Daha Fazlası Sitemizde Yer Almaktadır . 

Eğer dans etmeyi seviyorsanız ve internette birileriyle flört etmeyi seviyorsanız bu oyun tam size göre..

MStar geliştirilebilir özellikleri, yüzlerce çeşit eşya ve dünyaca ünlü markaların yer aldığı eğlenceli bir dünya kapılarını açmaya hazırlanıyor.
Oyun hem kendimize özel hemde gruplarla birlikte dans etmemize olanak sağlar.Çalan şarkıya göre farklılık gösteren dans figürleri ve hit müzik özelliğiyle oturduğunuz yerde bile oynayacaksınız..Aslında oyunda flört etme gibi bir durum yoktu ama sanal aşkı seven kişiler geneli Türk olmakla birlikte bu özelliği oyuna ekletti..


Şimdi bazı modları size tanıtalım :
Geliştirilebilir özellikleri, yüzlerce çeşit eşya ve dünyaca ünlü markaların yer aldığı eğlenceli bir dünya kapılarını açmaya hazırlanıyor.
BALONCUK SAVAŞI BULUŞMA MODU
Baloncuk savaşı coşku dansının oyun şekli temel olarak erkek kadın sayıları 3-3 eşleşerek oynanan karşı cinse duygularınızı rahatça ifade ederek eğlenebileceğiniz oyun modudur.Dans başlangıcı ve bitişinde hoşunuza giden karşı cinsi seçebilme imkanınız bulunmaktadır. Dans esnasında sohbet penceresine /sohbet edeceğiniz kişinin numarasını yazarak fısıldayabilirsiniz.

DANS SAVAŞI KLASİK TAKIM MODU
Dans yarışması klasik takım modu temel olarak 2/2 ya da 3/3 şeklinde takımlar oluşturup yarışılan oyun modudur.Klasik takım modunda yarışma bittiğinde takım puanı en yüksek olan takım kazanır. Her sırada daha yüksek isabete ulaşan kişi eşsiz oyuncu seçilir. Eşsiz dansçı seçilirseniz sahnenin ön tarafına çıkıp özel dansınızı ederek daha fazla puan kazanabilirsiniz.

BALONCUK SAVAŞI TAKIM MODU
Temel olarak baloncuk savaşı coşku modu ile aynıdır. Ancak 2/2 ya da 3/3 şeklinde takımlar oluşturularak yarışılan oyun modudur.Genelde 2-3 tur her takımdan 1’er oyuncu öne çıkarak karşılıklı yarışıp kazanma kaybetme durumuna göre coşku puanı veren yarışmadır.

Yepyeni Oyun Tanıtımları Bu Kategoride Yer Almaktadır . 


1 thought on “MStar Oyun Tanıtımı”

  1. keşke bu oyunada hile yapılabilse. oyun çocukcukları bildiğin soyuyor oyuna para yatırmayanlar ezik görülüyor.
    garip joygame destek vermediği halde hile yapana rastama dım wolfteam a verilen destekle bu bir değil wolfteamda hack siz gün geçmiyor 😀

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(