Facebook Oyun HileleriMortal Portal Hileleri

Mortal Portal Enerji Hilesi


Merhaba Arkadaşlar Bugün Sizlere Mortal Portal Enerji Hile Programı İle Sizlerleyiz . 

Gün Geçtikçe Öne Sürülmemiş Yeni Oyunlara Hile Yapmaya Yönelen Trgala Binlerce Hile Konusu İle Rakipsiz En İyi Hile Sitesi Olmaya Devam Ediyor . Her Gün Yeni Bir Hile için Trgala’dan Ayrılmayın . Bugünkü Hile Konumuz Mortal Portal Oyunu enerji Hilesi . Mortal Portal Düşmanlara Karşı Savaştırabileceğimiz Ve onları Geliştirerek Savaş Bölümünde Yeni İtemler Ve Hediyeler Kazanarak İlerleyen Sonu Bucağı Olmayan Eğlenceli Bir Yaratıkların Olduğu Oyun Diyebiliriz . Bu Oyunda En Önemli Etmenlerden Birisi İse Enerjidir . Savaş Esnasında Çok İşe yarar Ve Bittiğinde İse Savaş yarıda Kalır ve Devam Edemezsiniz . . . Tüm hayalleriniz Suya Düşer Ama Trgala Şimdilik Bir Çözüm Süreci Buldu Ve Mortal Portal Enerji Hilesi Yepyeni Ve İlk Defa Trgala.com Adresinde Bulabileceğiniz Bir hile Daha Sizlerle Sitemizde . Haydi Düşmanlarınıza İstediğiniz Kadar Meydan Okuyun .


Mortal Portal Hile Programı İndirmek İçin Tıklayınız . 

Mortal Portal Hile Programı Alternatifi İndirmek İçin Tıklayınız . 

Hile Anlatım Videosu İle Sizlerle


12 thoughts on “Mortal Portal Enerji Hilesi”

  1. pek yararı olurmu bilmiyorum ama 70 lvl r sınıfı kahramanların 12000 xp kazanınca 70 lvl oluyo oyunda boss savaşları var ve güzel ödüller veriyolar bosslara vuruşu arttırabilirseniz süper olur ayrıca trade bölümünde elinizdeki kahramanları satanbilir veya güçlü kahramanlar alabiliriz buda büyük yarar sağlar bu enerji hilesi olsa iyi olurdu ama belliki kolaya kaçmışsınız çünkü 20 lik enerji kutusunu çoğaltmışsınız gördüğüm kadarıyla ve -1 olan enerji değerini +5 yapmışsınız bu basit bunu bende yapabilirim ama işe yaramıyo yinede uğraştığınız için teşekkür ederim…

   inş bu yorumu okursunuz

  2. Bunu Yapman İçin Aob Bilmeniz Gerekli Bu Sadece Oyundaki İlk Hilemizdi . Basit Diye Bir Şey Yok . Eğer Çalışıyorsa Her Zaman İdealdir . Oyunu Hiç oynamadan Neyin Ne kadar Önemli Olduğunu Kimse Bilemez . Emeğe Saygı .

  3. Harun Emeğe Saygı Duy Videoyu İyi İzle . Hile Hala Aktif . +5-1 Mantığı İle Çalışıyor . Kalıcı Değil Ama Savaşta Enerji Gitmiyor . Acaba Çalışmıyor mu ? Dersin . Tüm Yorumlarına Saygı Duyuyorum .

 1. Bölümde enerji bitince sayfayı yeniliyo orda gözüktüğü gibi değil hileyi vermeden önce kontrol etseydn keşke

  1. zaten izleyerek yaptım kardeş bölümde enerji artıyo ama 2 3 bölüm oynadım sonra enerjin bitti sayfayı yenilemen gerek dedi ve yenildei 0 enerji vardı yani hesaptaki enerji bittimi sayfayı yeniliyo

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(