Facebook Oyun HileleriMonster Legends Hileleri

Monster Legends Yeni Gems Hile


Monster Legends Yeni Gems Hile konusu karşınızda.

Monster Legends Yeni Gems Hile , Monster Legends Gems Hilesi, Monster Legends Hile, Monster Legends Hileleri için verilen harika hileyi sakın kaçırmayın.

Monster Legends oyunu Dragon City benzeri güzel bir ejderha oyunudur. Oyunda sizlere harika hediyeler hileler sunmaya devam ediyoruz. Şimdi de random gems hilesi vereceğiz.

Monster Legends gems hilesi sayesinde tek sefere mahsus olmak üzere random gems sahibi oluyorsunuz. Ben hile videosunda 87 gems kazandım bakalım siz kaç gems kazanacaksınız.

Monster Legends Hileleri, Monster Legends Hilesi, Monster Legends Gems Hilesi için sitemizi takibe devam edin.

Monster Legends Hilesi için gerekenler ;

Monster Legends Hilesi Sitesi Tıkla

1. Facebook ıd

2. Session ıd

3. Boşluğa EPVP yazmak


Hepsi bu sevgili arkadaşlar.

Facebook ıd ve Session ıd Bulma Videosu

Facebook ıd ve Session ıd Nasıl Bulunur ?

monster-legendss-hile

Hile sitesi yukarıda ki şekildedir.

Hile Anlatım Videosu

Monster Legends Hileleri Tıkla


5 thoughts on “Monster Legends Yeni Gems Hile”

  1. 77 gem verdi güzel fakat 1 seferlik olması kötü bence oyuncu listesinden gavurlar en tepede 1 tane turk göremiyorum bunu yenmek lazım bence

    elinize sağlık

    1. blu stack yaz indir bilgisayarına ama bilgisayarın biraz güclü olacak mesela 4 cekirkli i5 yada i7 amd ise phentom x4 lü 4 gb rem bi makina lazım kurduktan sonra bluestackı masaüstünden programa girip ara bölümününe monster legend yaz google play girecek monster legend si kur dediğine kurulum bitince monster gir face hesabınla oyun acılınca hesabın 2 adada soldakinde bi tane sinema gibi yer görecen ona tıkla video yükleniyo yazısı bitip video cıktığında videoyu izl 1 gems hemen yüklencek böleböle kas bende 345 gems varve + olara oyunda olmayan şuan yeni görevler ve zindan sistemini oynayıp zindan görevlerinden gems food gold gibi kazanabilirsin ama zindandakiler en az 70 ile 90 lık adamlar geliyo güclü olman şart

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(