Facebook Oyun HileleriMonster Legends Hileleri

Monster Legends Tüm Hileleri


Monster Legends Hilesi , Monster Legends Hileleri , Monster Legends Tüm Hileleri İle Karşınızdayız 

Monster Legends Oyunu Dragon Besleyebildiğimiz Dragon City Oyunu Gibi Bir Oyundur Kitlesi de Gün Geçtikçe artıyor .
yeni kullancıları çoğalıyor. Bu Oyunda Sizlere Bir çok hile Sunduk Hepsi Birbirinden farklı ve sağlam hilelerdi bu hilemizi kaçırmamanız dileğiyle .

Monster legends Oyununda Sizlere Tüm Hilelerini Bir Arada Yapabileceğiniz Programsız ve Basit Bir
Hile İle Karşınızdayız . Bu Hile Sayesinde Gems Kasabilecek . Gold & Food & Exp sahibi olabileceksiniz . aynı zamanda çok kapsamlı bir hile olduğu için Monster Legends Şehrinizde ki Tüm Itemlerin Yerlerini Değiştirebilecek Ve Satın Alabileceksiniz . Tüm Hepsi Trgala.com adresinde Mevcuttur.  Haydi Hilemize Geçelim .


Not : Arkadaşlar Hilenin Çalışması İçin 8 level ve üstü olmanız gerekir . Ban Riski Vardır  30 dakika Sürmektedir Hile Anlatım videosunu İzleyerek yapınız .

Monster Legends Hile Sitesi 

Hile Anlatım Videosu


9 thoughts on “Monster Legends Tüm Hileleri”

  1. kardesim facebook id kısmı filan diosun oraya nasıl girecez bi acıklama yap facebook id ve sesyon id imi buldum ama bunları nereye yazacam nerden girdin sen o id ve sifre yazma yerine ???????????

  2. ML tool vardı birkaç ay önce 25 gems karşılığında istediğin canavarı alabiliyordun isterse efsane olsun farketmiyordu bir kere şu anda bu seçenek bile yok sadece ” buy ” yazıyor yani paran veya elmasın varsa alabiliyorsun 1.700 elmas istiyor bir yumurta için kim verebilir bunu ? Adam akıllı hile yapmıyorsunuz sonra oluyor iyi deneyin diyorsunuz millete

  3. ben bu hileyi anlamadım ki canavar felan alırken parandan gidiyor suana dek bedava hiç bişey bulamadım bu hilede aldıgımız her sey normal paramızdan gidiyor. bunlar yerine gem hilesi bulursanız daha güzel olur ama olsun gene de teşekkürler TRGALA 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(