Facebook Oyun HileleriMonster Legends Hileleri

Monster Legends Multi Tool Hilesi


Monster Legends Hilesi , Monster Legends Hileleri , Monster Legends Tüm Hileleri İle Karşınızdayız 

Monster Legends Oyunu Dragon Besleyebildiğimiz Dragon City Oyunu Gibi Bir Oyundur Kitlesi de Gün Geçtikçe artıyor .
yeni kullancıları çoğalıyor. Bu Oyunda Sizlere Bir çok hile Sunduk Hepsi Birbirinden farklı ve sağlam hilelerdi bu hilemizi kaçırmamanız dileğiyle .

Monster legends Oyununda Sizlere Tüm Hilelerini Bir Arada Yapabileceğiniz Programsız ve Basit Bir
Hile İle Karşınızdayız . Bu Hile Sayesinde Gems Kasabilecek . Gold & Food & Exp sahibi olabileceksiniz . aynı zamanda çok kapsamlı bir hile olduğu için Monster Legends Şehrinizde ki Tüm Itemlerin Yerlerini Değiştirebilecek Ve Satın Alabileceksiniz . Tüm Hepsi Trgala.com adresinde Mevcuttur.  Haydi Hilemize Geçelim .


Not : Arkadaşlar Hilenin Çalışması İçin 8 level ve üstü olmanız gerekir . Ban Riski Vardır  Hile Anlatım videosunu İzleyerek yapınız .

Monster Legends Hile Sitesi 

Hile Anlatım Videosu


9 thoughts on “Monster Legends Multi Tool Hilesi”

 1. arkadaş bu nedir anlamadımki web sayfası bulunamadı diyor eskiden ne güzel bir kerede binlerce gems hilesi şimdi nolduki

 2. 3 farklı browser’dan denedim. maalesef olmuyor. hepsindede dns hatası alıyorum. ayrıca facebook güvenli gezinmeyi iptal edemem o özelliği kaldırdılar. bahsettiğin buysa. yok explorer güvenlik ayarlarını diyorsan onlar zaten en düşükte.güvenli gezinmede kapalı.
  chrome ayarlarınıda kapatıp denedim olmuyor.
  dns değiştirdim olmuyor.
  başka önerin?

 3. devamlı sunucu adresi çözümlüyemiyor hatası veriyor. genç arkadaşa lafım yok heveslenmiş yapmış. ellerie sağlık ancak şu anda çalışmıyor. kontrol edebilirse iyi olur..

 4. Bide konuşması yokmu öncelikle arkadaşlar diyor sonra ilerliyoruz bissürü arkadaşlar daha diyor sonra başa sarıyor öncelikle arkadaşlar sonralıkla arkadaşlar arkadaşlarda arkadaşlar.

  Bu Mortal Angel Kim yaw

 5. Sunucunun DNS adresi çözümlenemiyor. hatası veriyor bıktım artık güzel hileler yapıyosunuz ama bi bok olmuyo aynı crizy penguen wars gibi artık küçük çocuklara yaptırmaya başladınız Mortal Anqel nedir ya bu çocuk geldiğinden beri hilelerin çoğu olmuyor yeter artık türkiyenin bir numaralı hile sitesi her zaman trgala ama çocuklara yaptırmayın hileleri artık.

  1. Teşekkür ederiz (!) Çok iyi moral desteğinde bulunuyorsunuz.

   Sizin küçümseyip çocuk dediğiniz Mortal Angel şu an Türkiye’de bu işi yapma bilgisine ve zekasına sahip 5,10 kişiden biri. Kendi yaşıtları arasında bakıldığında ise belki de tek kişi.

   Bu hileleri denerken lütfen şunları aklınızdan çıkarmayın;

   1) Bu sitede çalışmayan hiçbir hile yayınlanmıyor. Değişik sistemlerde defalarca test ediliyor. Ancak oyun geliştiricileri de elleri boş durmuyor. Onlar da hileleri engellemek için sürekli oyunlarını yeniliyorlar. Siz daha bu hileyi görmeden onlar hileyi bloke etmiş olabilirler.

   2) Her hilenin her bilgisayarda çalışacağının garantisi de yok. Sizin kullandığınız işletim sistemi, browser, flash player, bunların sürümü, bilgisayarınızda virüs olup olmaması vs vs vs. Bütün bunlar etkili olabiliyor. Bilgisayarın belleğinde o an çakışma yapan birşeyler olabiliyor. Kapatıp açıp, hatta başka bir tarayıcı kullanarak yeniden denendiğinde hataların çoğu düzeliyor.

   3) Siz videoda anlatılanları harfi harfine uyguladınız mı ?. Biz hile yapanlara (pardon yapamayanlara) online destek de oluyoruz. Bilgisayarına online bağlanıp o hileyi gösterip çalıştırıyoruz. Görüyoruz ki hile yapan birşeyleri yanlış yapmış.

   Yeni hileler yapmak için uğraştığımız için, binlerce hileyi her gün tekrar tekrar test etmemiz mümkün değil. Çalışmayan hileleri geri bildirimde bulunmanız bizim için çok önemli. Böylelikle düzeltme fırsatı bulabiliriz.

   2,3 dakika ayırıp, hile çalışmadı diye kızmayın. Arkadaşlarımız bunların herbiri için ayrı ayrı saatlerce, belki günlerce emek harcanmıştır. Takipte kalmaya devam ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  2. ben hile çıktığından sadese 3 dakika sonra hileyi gördüm ve yaptım ve olmadı tarayıcı deiştirdim yine olmadı pc (bilgisaray)deiştirdim yine olmadı bu hata bendemi sizce ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(