Facebook Oyun HileleriMonster Legends Hileleri

Monster Legends Hilesi 2015


Monster Legends 2015 Yeni Yıla Özel En Sağlam Hilelerini Trgala.com Hilenin Adresinde Bulabileceksiniz . 

Merhaba Arkadaşlar Monster Legends Oyununda Sizlere Bir çok Yepyeni Hileler Verdik . Bazen Gems – Gold – Food – Exp – Koordinat – Temizleme Ve Bir çok Monster Legends Ait Hileler Sizlerle Oldu . Biliyoruz Ki Son Günler de Monster Legends Oyunucuları Çoğaldı Kitle Arttı Ve Hileye Başvuran Çok Oldu Ama Oyun Güncellemelerinden Dolayı Çalışan Hile Bulamadınız . Sizlere Süper Bir Hile Veriyoruz . Tüm Hileleri Bulabileceğiniz Tek Bir Site Halinde Programsız Bir şekilde Sizlerle Olacaktır . Monster Legends Oyunu Dragon Besleme Oyunlarından En iyi oyunlardan Biridir .Dragon City – Monster Legends Benzer Oyunlardır . Dragonlarınızı Besleyebileceğiniz onları Eğiterek Bir çok Aşamadan Geçtikten Sonra Arenada Rakiplerinize Karşı Savaştırabileceksiniz .
Eğer Dragon City Oyununda bu Hileyi Kullanmak İsterseniz Tam Zamanı Hem Programsız Ve Basit Bir Şekilde Yapılan Bu Hileyi Kaçırmamanız Dileğiyle Arkadaşlar Hile Özelliklerine Geçelim Ve Ardından Hile Anlatımı İle Hilemizi Kullanmaya Başlayabilirsiniz .

Hile Özellikleri ; 

Harita Üzerinde Nesnelerin Yerlerini Değiştirme 
Habitat Satın Alma 
Yumurta Satın Alma
Ücretsiz Yumurtalar
Günlük 5 Gems Alma
Bir Kez Alabileceğiniz 200 Gems
Koordinat Değiştime Ve Bir Çok Hile Özelliği Sizlerle .

Not : Arkadaşlar Hile Kullanırken Abartmadan Yapınız Ban Riskleri Vardır . Banlar Geçici Ve 30 Dakika Sürmektedir . Ban Risklerini Azaltmak İçin Her 5 Hileden Sonra Oyunu Yenilemeniz Ban Riskini Azaltacaktır . Hilenin Çalışabilmesi İçin En Az 7 Level Ve Üzeri Olmanız Tavsiye Edilir . İyi Hileler .


Monster Legends Hile Sitesi 

Sitemizde Diğer Monster Legends Hileleri 

Facebook Ve Session Id Nasıl Alınır ? 

Hile anlatım Videosu


9 thoughts on “Monster Legends Hilesi 2015”

    1. Monster Alabilmen İçin Kuluçka Yerinin Boş olması Gerek Ben Işık Perisini Aldım

  1. ejerha gelmiyor mesela fire lion seçiyorum buy diyorum monster in store diyor hediyelerime bakıyorum yok

    1. script aldığı site malesef eskiden calışan 25 gemse ejderha alma hilesi kapandı şuan eyer acılırsa 25 gemse alma tekrar o zaman alabilirsin bide bu oyunu andoid üzerinden oynaıyp özeliklerini acabilirsiniz mesela 100 bölüm yerine 130 bölüm oynayıp daha cok xp gems kazanılıyor yada yeni binalardan gelen socetleri birleştirliyo yada özel zindan görevlerinden altın gems food alailiyon yada yeni event görevlerinde bazen sonunda efsaneleri alabilirsin yada 2300 gemse satılan efsanleri sadece 225 gemse satılıyo bazen blue stack kurup inidirip oyunu oynarsanız daha zevkli olacaktır bilginize

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(