Monster Legends Hileleri

Monster Legends Gold hilesi (Yeni)


Monster Legends Gold hilesi çıktı. Monster Legends hilesi nasıl yapılır?

Merhaba dostlar. Yeni basit hilemizle beraberiz. Programsız gold kazanmak ister misiniz? Birçoğunuz biliyordur ama bilmeyenler için baştan başlayalım. Öncelikle tüm bilgiler videomuz da mevcut. Videoyu izleyerek hileyi kolayca yapabilirsiniz.
Ban yeme hakkında; Hileyı yaparken goldunuz görun müyor veya 0 ise 30 dakika ceza alırsınız. Bu ara sıra yaşanacak bir olaydır. 30 dakika aşımında hileyi tekrar yaparak işleme devam etmeniz mümkün.

Peki ne lazım? 

Sadece ilgili siteye gidip işlem yapmanız yeterli. Bunun dışında bir şey yapmanıza gerek yok. İlgili siteye gidince belirtilen sayfaları beğenerek yönlendirmeyi geçiniz. Hilenizi yapınız. Ee emek karşılığı olmalı.


Gerekli Site TIKLA

Hile sahibi: LORESSIMA & MORTAL ANQEL (En iyi siteye en iyi hileciler her zaman gelir)


8 thoughts on “Monster Legends Gold hilesi (Yeni)”

  1. arkadaşlar iki cihazda oynayan arkadaşlara bir müjde daha:
    facebook”ta aynen hileyi yapın ama “””dikkat””” sadece 5 defa deneyin fazla yapmayin gold sifir oluyor ban yiyosunuz yani 30 dakka beklemeniz gerekir. 5 defadan sonra facebook anasayfaya gidin ikinci cihazda oyunu açın. sonra tekrar geri dönüp facebooktan oyunu açın tekrar ayni şekilde hileyi 5 defa olması şartiyla tekrarlayın. aynı şekilde hileyi ne kadar isterseniz yapa bilirsiniz ban yemezsiniz. burada önemli olan session İD”nizin her seferinde farkli olması. belkide iki cihaz bile şart değildir sadece session İD”si farkli olsun…iyi oyunlar……

  2. arkadaşlar bu hile yalnizca gold değil gem ve yemek de veriyor trgalaya teşekkürler sadece banin geçmesini bekleyin tekrar hileyi yapin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(