Oyun Tanıtımları

Monkey King Oyun Tanıtımı


Merhaba Trgala Takipçileri Bu Konumuzda Sizlere Monkey King Oyun Tanıtımını Yapıyoruz . İyi Eğlenceler

R2Games firmasının çıkardığı bir oyundur.Oyun Çin kültürünün ana ögelerini barındıran fakat bunları batı kültürüne doğru çeken bir yol izliyor. Yani Çinden başlayıp batıya doğru ilerlerken, birbirinden karmaşık maceralara atılıyorsunuz. Karakteriniz de bu yolda gelişip, sürekli daha iyi noktalara geliyor.

Monkey King Online, konusundan da anlaşıldığı “Journey to the West” romanlarından örnek alınarak yapılmış.Oyuna hikayeye belirli 4 herodan birinin tarafını seçerek başlıyoruz..Tilki, Boğa, Demir Yelpaze ve Maymun.

Monkey King Online oyununda oyuncuların yeteneklerini deneyim kazanarak geliştirmesi, yeni silah ve zırh türleri keşfetmesi ve gerektiği zaman bahsettiğimiz ölümsüzlerin güçlerini kendilerinden yana kullanması gerekiyor.


Oyunun Genel Özellikleri

“Journey to the West” romanları ve Çin Mitolojisinden esinlenilerek yapılmış, browser tabanlı bir MMORPG oyunu.
► 4 farklı şampiyon ile oynayabilme şansı.
►Savaşınızı cennete taşıyabilme şansı
►Gerçek zamanlı savaş özelliği
►Karakterinizin ekipmanını ve kendisi geliştirebilme şansı
►Açık dünya PVP özelliği sayesinde, birliklere katılarak bölgeleri kuşatabilirsiniz.
►AFK olarak oynayabilme özellikleri (?)
►Tamamen ücretsiz.
ŞAMPİYONLARIMIZ :
Maymun: Oyunda aşırı derecede popüler olan bu şampiyon, son 500 yılını hapishanelerde tutsak olarak geçirmiş. Fakat 500 yılın sonunda özgürlüğüne kavuşan maymun, hiç olmadığı kadar deli olarak geri gelmiş. Taoist ustasından öğrendiği mükemmel yenekleri ile büyülü yetenekleri kullanan Maymun, gerçekten oyundaki en popüler şampiyonlardan biri.

Boğa: Maymun için her yemini etmiş bir kan kardeşi. Bu inatçı ve güçlü savaşlı oyunda ki en karizmatik şampiyon olsa gerek. Kendisi aynı zamanda “Ateş Dağlarının Lordu” olarak biliniyor. Dostunun düşmanlarına karşı yemin etmiş, o büyü yeteneklerini kullanırken, Boğa da savaşçı yeteneklerini, yakın dövüşteki uzmanlığını kullanıyor.

Demir Yelpaze: Boğa’nın eşi, bu güzel prenses, bütün yeteneklerini içinde bulunduğu gruba destek olmak için veriyor. Cennet ve cehennemin arasında bulunabilen bu prenses, büyü sanatlarını doğası konusunda ustalaşmış ve her grubun aranan üyesi.

Tilki: Hem kılıçları, hem de büyüleri kullanabilen, gerçekten prenses olmasa da, oyunda bir prenses ilgisi göre Tilki, oyunun joker karakterlerinden biri. Çok yönlü oyun oynamayı seven ve karmaşık savaşlardan galip çıkmasını bilenler, bu şampiyon ile oynamalı!


1 thought on “Monkey King Oyun Tanıtımı”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(