Mobile Legends Yeni Hile


Mobile Legends Yeni Hile çıktı. Hızlıca oyun kazanarak hem seviye kazanacaksınız hemde bu sayede kolayca oyun içi para kasacaksınız. 3 hile dava verilecektir. Bunlar kostüm, tüm modlarda süper güç ve net olmasada günlük elmas.

Hileye geçmeden önce ister android ister ios olsun ikisinde de geçerlidir. Tek yapmanız gereken oyun e postası (Apple store bilgisi) veya facebook hesabınızla bağlanmanız. Dikkat: Eğer oyun içerisinde hata verirse lütfen oyunun bitmesini bekleyin. Ardından cheat engineyi kapatın. Oyun açık kalsın. Sonra cheat engineyi açın ve tekrar bir oyuna başlayın. Denilenleri eksiksiz yapın.

Cheat engine ve bluestack İNDİR

 


Lütfen sisteminize uygun olan cheat engineyi seçin.

Windows İNDİR     MAC İNDİR        Bluestack İNDİR

Cheat engine ayarları için; Programı açın Yukarıdan edit kısmından settinge girin. Daha sonra resimdeki yerden hepsini seçin. Tamam deyin. 

Video


31 thoughts on “Mobile Legends Yeni Hile”

 1. abi artık yeni bi hile bul karakter yada kostum lutfennnnn yada elmas sen yaparsın be abı beklıyourm

 2. Hile oluyor ama sürekli beklenmedik bir hata deyip atıyor oyundan hiçbir oyunun sonunu getiremedim bir fikriniz varsa yardımcı olurmusunuz teşekkürler

 3. Hocam cheat engineyi oyuna girerkenmi açalım girmedenmi açalım? bende bazen bilinmeyen hata diyor bazen demiyor acaba nedendir reis ?

 4. Kullandım ben bu hileyi bi kaç oyun sonra fixlendi. Lorda falan tek atıyordum 😀 Şimdi hata veriyo artık.

 5. Merhaba;

  Hile konusunda gerçekten çok iyi bir iş çıkarıyorsunuz. Lakin burdaki hile adil değil değerli arkadaşım. Özellikle savaş konusunda, herkesin adil olması lazım oyundan haz alınabilmesi için. Ama bu tek atışlar ATK artış hilesi malesef oyunun içine etmekten başka birşey değil. elmas hilesi verseniz anlarım, kostum hilesi olsa anlarım da ATak arttırmak olmamış. İnanın olmamış.

 6. Admin bey bluestack da mobile legends açınca oyun açılıyor fakat ekrana internet sorunu yazısı çıkıyor ve oyunu sürekli baştan başlatıyor ne yapabilirim?

 7. kardeşim her şey harika eline sağlık ta “bilinmeyen hata” yazısı geliyor sen gerçekten güzel bir abisin şu hatayı çöz be aga

 8. Ya aga ben yükledim sildim bluestacksı bidaha yüklenimyor eski sürümünden yapsam olur mu ? ,
  Eski sürümündede oyun açlmıyor ..

 9. Metehan abi 30 saniye oynadıktan sonra “‘BİLİNMEYEN BİR HATA” diyor.
  Dikkat diye yazdığın kısımda oyunu kapatmayın dediği kısım burası mı ? sonuna kadar bekleyip bir kere daha mı deniyelim o zaman mı hata vermiyor ?

 10. Dostum emeklerin için sana teşekkürü borç bilmeliyiz 🙂 Başarılarının devamı gelsin diyelim 🙂

 11. The Kings is back !!!!
  Hocam illa bluestack mı olmalı bende nox player var birde wasd falan biz mi ayarlıcaz ?

  1. Bu arada physical memory aratana kadar karakter level atlıyo o yüzden olmuyor

 12. hile harika diğer hileleri de merakla bekliyorum istek hileleri nereden aldığını hala çözemedim kısacası harikasın !

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(