Oyun Tanıtımları

Ministry Of War Oyun Tanıtımı


Merhaba Trgala Ailesi Bu Anlatım Konumuzda Ministry Of War Oyun Tanıtım Konusuna Değindik . Umarım Beğenirsiniz . Yeni Eklenecek Konular İçin Lütfen Takipte Kalınız . 

Ministry Of War web tabanlı bir strateji veya diğer adıyla MMORTS oyunu. Oyun GamerTürk ve Mynet.com iş birliği ile yayınlanıyor.Hadi birlikte bu oyunu tanıyalım..

Ministry Of War zamanında dünyayı fethetmek istemiş dört devlet veya dört ırktan oluşuyor. Bu devletlerin kendine göre avantajları, ekstraları, özel birimleri ve şehirleri var. Hangisini seçerseniz ona ait özelliklere sahip oluyorsunuz.

Roma İmparatorluğu : Başkentimiz Roma ve diğer şehirlerimiz Milan, Belgrad, Berlin ve Madrid. Ekstralarımız %20 daha fazla odun üretimi ve bireyleri koruma bonusu veriliyor. Gladyatör ve şövalyeler ise özel birim olarak geçiyor. Bu imparatorluğu da daha çok dengeli bir strateji sevenler veya yapıya önem verelen için ideal.


Mısır İmparatorluğu : Özel birim olarak Anubis Muhafızı ve savaş vagonlarına sahibiz. %20 daha fazla metal üretebiliyoruz ve saldırı bonusumuz var. Başkentimiz Kahire ve diğer şehirlerimiz Asmara, Hartun, N’Djamena ve İskenderiye. Bu imparatorluk da savaş sever agresif oyuncular için ideal.

Çin İmparatorluğu : Bunu seçtiğimiz takdirde %20 daha fazla yiyecek tüketimi ama daha gelişmiş savunma yeteneğine sahip oluyoruz. Cho-Ku-Nu ve Mangudai olmak üzere iki adet özel birim bulunuyor. Şehirlere gelecek olursak Changan başkent olarak geçiyor ve bunun dışında Taiyuan, Changsha, Dali ve Xining var. Çin imparatorluğu daha çok savunma severler için ideal diyebileceğimiz bir ırk.

Persler : Burada Müslüman süvari (piyade olarak geçiyor) ve İran savaş filleri özel birliklerimiz. %20 daha fazla taş üretimi ve ekstra bir birim saldırı da bize verilmiş ekstra özellikler. Başkentimiz Babil, diğer kentlerimiz Bağdat, Tahran, Carmana ve Kabil. Burada da günümüzde Irak’tan İran’a uzanan o eski yakıp yıkan imparatorluğu yönetiyoruz.
Oyunda çağlar da bulunuyor. Yani eski karanlık çağdan İmparatorluğa kadar kendiniz bir serüven yaşıyor daha güçlü bina ve teknolojilere sahip olabiliyorsunuz. Ayrıca diplomasi ile müttefik veya düşmanlar edinebiliyor, ticaretler yaparak tam bir ülke yönetir gibi oyunu oynuyorsunuz.

Size bu zevkli ve çetin oyunda başarılar dileriz 🙂


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(