Android Oyun Hileleri

Minecraft Oyunu Hile 2015


Minecraft Hile , Minecraft Hilesi , Minecraft Hileleri , Minecraft Hile 2015 Sitemizde Sizlerle .

 

Orijinal Yapısıyla Dikkat Çeken Eğlenceli Bir Strateji Oyunudur . 

Minecraft, kısa zaman içerisinde dünya üzerinde yüksekindirme sayılarını yakalamayı başaran en popüler strateji oyunlarından biri ve gün geçtikçe sahip olduğu oyuncu kitlesini arttırmaya devam ediyor. Blok kırma, yerleştirme ve hayatta kalma temelli bir oyun olan Minecraft’ı bu kadar popüler yapan en büyük özelliklerinin başındaysa oyuncuların sahip oldukları hayal gücünü sınırsız şekilde kullanabiliyor olmaları yatıyor.


Oyunun başlarında kırarak toplayacağınız bloklar yardımıyla gece ortaya çıkan yaratıklara karşı sığınmak için inşaa edeceğiniz küçük barınaklar sonrasında yavaş yavaş kendinizi geliştirmeye başlayarak farklı eşyalar ve araçlar üretebilmeye başlayacaksınız. Bir yerden sonra tek başınıza veya arkadaşlarınız yardımıyla kimsenin aklına gelmeyecek, hayalini dahi kuramayacağı yapılar veya mekanlar oluşturabileceksiniz. Bu yapıları inşa ederken büyük bir zaman israf edeceksiniz veya sıkılacaksınız bu sorun için sizlere bir hile sunuyoruz haydi hilemize geçelim bu soruna artık bir çözüm bulalım . yeni konular ve daha fazlası için sitemizde takipte kalın ve İlk siz haberdar olun .

Gerekli Dosya İndir 

Gerekli Dosya Alternatif İndir


7 thoughts on “Minecraft Oyunu Hile 2015”

  1. abi merhaba ben senin dediğin gibi yaptım herşeyi ama yükleniyor play basıyorum tamamen yüklenince oyun hata veriyor kapatıyorum kapatmak zorunda kalıyorum nasıl düzelticem bunu?

  2. evet Weebcraft En iyisi Flarede İyi denilebilir . Ancak online oynarken çallışacaş bi client lazım Flare’ yi ben elmas i
    çin kullanlılrım

  3. Gerçekten güzel olmuşda bu hile değilki yani hilleler huzuni , teambattle gibi şeyler bu tür şeylere mod deniliyor “Mod” kullanıcılar oyunu geliştirmek için yapıyorlar DLC gibi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(