Facebook Oyun HileleriOyun Tanıtımları

Minecraft Oyun Tanıtımı 2016


Merhaba Arkadaşlar Bugün Sizlere Minecraft Tanıtım Yazısı İle Sizlerleyiz . 

Oyunumuzda ilk başladığımızda bir ormanda,adada,çölde veya karlı bir bölgede başlıyoruz.Bölgeler her zaman farklı oluyor.Oyunun bir sürü modu bir sürü sürümü ve daha neler neler biraz sonra yazacağım.Arkadaşlar oyun bildiğiniz küplerden oluşmakta oyunun modalarına gelirsek hayatta kalma,yaratıcı ve bir mod daha var ama o ne işe yarıyor hala çözemedim.Bir kaç seviyede mevcut oyunda mesela barışçıl ve zorlu gibi.Oyunda bir sürü blok ve eşyada mevcut ama bunların hepsini doğada bulduğunuz malzemelerle yapıyosunuz.


Örneğin çalışma masası tüm malzemeleri ve eşyaları yapmak için bunu kullanıyosunuz.Çalışma masası için 4 tane odun lazım odunuda ağaçlardan elinizle vurarak çıkartıyosunuz bu kısım biraz saçma olmuş ben beğenmedim ama yapmışlar bikere :D.bu oyun çok fazla kişi oynadığı için serverler kuruldu bir özelliğide bu bir sürü server var bu serverlere bir çok kişi giriyor.Eğer oyunda fazla ilerlemek istiyorsanız da Premium hesap alabilrisiniz ama bu sadece serverler de geçerli.Eyrıca bu Premium hesap en iyi serverlere girmenizi de sağlıyor.İlk başta oyunun bir sürü sürümü olduğunu söylemiştim.bu sürümlerin hepsi birbirinden farklı.Mesela birinde ata biniliyorsa eski sürümlerde binilmiyor bunun gibi bir şey.Birinde 10 blok varsa diğer sürümde 200 blok var anlamışsınızdır sanırım.Bu arada bir tüyo vereyim oyunu bitirmek için ender portaldan geçip ender dragonu öldürmeniz gerekiyor. Aslında oyun tam bitmiyor ama daha da yapacak bir şey kalmıyor. Yeni Yazılar Ve Eklenen Konularımız İçin Takipte Kalın .

MineCraft Hileleri Ve Yardımcı Konular Çok Yakında Eklenmeye Başlayacaktır . Şimdilik Aşağıdaki Bağlantıya Tıklayarak World Editing (Minecraft Mod  2015 ) Sizlerle  Tıkla Ve Git


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(