Facebook Oyun Hileleri

Minecraft Huzuni Hile PVP Server 2017


Minecraft Hilesi , Minecraft Hileleri , Minecraft Hile , Minecraft Hile 2017 , Minecraft Hileleri 2017, Minecraft Karma Hileler , Minecraft Hile Karması , Minecraft Karma Hile , Minecraft Karma Hileler Ve Daha Fazla Minecraft Hile & Mod Gibi Paylaşımlar İçin Rakipsiz Tek Sitemiz Trgala’dan Ayrılmayın .

HİLE GÜNCELLENMİŞTİR!

 

Merhaba Trgala Ailesi Bugün Sizlere Minecraft Oyununda Huzuni Hile PVP Server Konusu İle Sizlerleyiz. Minecraft Oyununda Bir Çok Paylaşım Veren Sitemizde Bugün Sitemizde Karma Hile Makalesi , Bazı PVP Ve Hileler Sizlerle Oldu Bugün İse Sizlere Huzuni Hile PVP Server Veriyoruz. Hazırlamış Olduğumuz Videoyu İzleyebilirsiniz. Yeni Hileler Ve Daha Fazla Paylaşım İçin Sitemizde Takipte Kalın.

Minecraft Oyunu Bildiğiniz Üzere Farklı Haritalardan Oluşan Oyuncu Kitlesi Ve Bağımlılık Yapan Tarzıyla Bir Çok Kişinin Bildiği Ve Oynadığını Göz Önünde Bulundurarak Yeni Paylaşımlar Yapacağız. Sizlerde Bu Konuda Katkı Ve Görüşlerinizi Bildirebilirsiniz. Tek Yapmanız Gereken Dosyamızı İndirmek (Gönül Rahatlığıyla İndirebilirsiniz Tüm Paylaşımlarımız Trgala Güvencesindedir.)  Ve Videomuzu İzleyerek Huzuni PVP Server Kurulumunu Yapabilirsiniz . Haydi Hilemize Geçelim.

AÇIKLAMA 


Minecraft 1.8 Huzuni 3.5 (VIP-PREMİUM) Hilesi

Merhaba Arkadaşlar,Sizlerle Birlikte Minecraft Hilesi Olan Huzuni’nin Özelliklerini Gösterdik. Videoda Sadece PvP’de İşimize Yarayan Ve Hunger Games’de Yarayabilecek Özellikleri Gösterdik . Siz Bu Hileyi Faction Sunucularda Da Kullanabileceksiniz.
Bu Hilemizde Minecraft Sunucusunda AntiCheat Gibi Farklı Pluginler Olsa Dahi Sizi Ele Vermez . Hile’nin Özelliklerini İstediğiniz Gibi Ayarlayıp O Şekilde Kullanabilirsiniz ki Buda Sizin Kolay Kolay Ban Yemeyeceğiniz Anlamına Geliyor . Birde (Bonus) Olarak Size Gösterdiğim Hile’nin Gizleme Taktiği Var Arkadaşlar . Bu Sayede Server Yetkililerinden (Admin,Mod vs…) Sizden Skype’den Ekran Paylaş Dediklerinde Sizi Ele Vermeyecektir . Hile VİP Olduğu İçin Tüm Özelliklerini Kullanabilirsiniz. Eğer Bu Video’ya Belli Bir İlgi Gelirse Gelecek Videoda (Minecraft oynayanlar Bilir) Hileyi %appdata%’den De Yok Etmeyi Göstericem Bu Sayede Hiçbir Zaman Yetkililer Birşey Anlamayacak Ve Sizde Hileyle Oynamaya Devam Edebileceksiniz . Daha Fazlası İçin Takipte Kalınız …

Gerekli Dosya İndir 

Gerekli Dosya Alternatif İndir 

Anlatım Videosu da Sizlerle =))


2 thoughts on “Minecraft Huzuni Hile PVP Server 2017”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(