Facebook Oyun HileleriOnline Oyun Hileleri

Minecraft Crash Verdirme (Tek Kod İle)


Minecraft Hilesi , Minecraft Hileleri , Minecraft Hile 2016 , Minecraft Crash Verdirme

Bu Konu İle Server’daki Tüm Oyuncuları Haritadan Atın ! 

Minecraft Oyununda Bir Çok Paylaşım Veren Sitemizde Bugün Sitemizde Karma Hile Makalesi , Bazı PVP Ve Hileler Sizlerle Oldu Bugün İse Sizlere Huzuni Hile PVP Server Veriyoruz. Hazırlamış Olduğumuz Videoyu İzleyebilirsiniz. Yeni Hileler Ve Daha Fazla Paylaşım İçin Sitemizde Takipte Kalın.


Minecraft Oyunu Bildiğiniz Üzere Farklı Haritalardan Oluşan Oyuncu Kitlesi Ve Bağımlılık Yapan Tarzıyla Bir Çok Kişinin Bildiği Ve Oynadığını Göz Önünde Bulundurarak Yeni Paylaşımlar Yapacağız. Sizlerde Bu Konuda Katkı Ve Görüşlerinizi Bildirebilirsiniz. Tek Yapmanız Gereken Dosyamızı İndirmek (Gönül Rahatlığıyla İndirebilirsiniz Tüm Paylaşımlarımız Trgala Güvencesindedir.)  Ve Videomuzu İzleyerek Huzuni PVP Server Kurulumunu Yapabilirsiniz . Haydi Hilemize Geçelim.

Not : Merhabalar Arkadaşlar Yine Minecraft’dan Devam Ediyoruz .
Bu Konumuzda Size Minecraft’da Bir Server’da Tek Kod İle Server’daki Bütün Oyunculara Crash Verdirmeyi Gösterdik.Bu İşlemi Tek Kodla Halledebileceksiniz . Yalnız Bilmeniz Gereken Bazı AntiCrash VB. Pluginler İle Korunan Server’larda İşe Yaramaz. Lütfen Dikkate Alınız . Sonra Çalışmıyor İşe Yaramıyor Falan Demeyiniz . Videoda Gösterdiğim Server’da Bu Plugin Olmadığı İçin Kolayca Crash Alabiliyor . Daha Fazlası İçin Takipte Kalınız…

Not : Videonun Açıklama Kısmından Detaylı Bilgiye Ulaşabilirsiniz.

Daha Kolay Yapabilmeniz İçin Bir de Video Hazırladık İyi Seyirler.


1 thought on “Minecraft Crash Verdirme (Tek Kod İle)”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(